Facebook Google+ Twitter

Wykluczeni z PiS

O demokracji stanowią instytucje niedemokratyczne.

Prezes Kaczyński podejmuje decyzje niedemokratyczne. Decyzja o wykluczeniu z partii Ziobry, Kurskiego czy Cymańskiego, prawie płaczącego, podejmuje sam. Oczywiście dla oka odbył się partyjny sąd, żeby nie było, że Kaczyński
podejmuje decyzje.

Jednocześnie wszyscy politycy chcą demokracji tylko wśród społeczeństwa, ale nie chcą przynajmniej prezesi ugrupowań demokracji swoich partii, bo przecież ONI odpowiadają za wszystko.

Dlaczego chcą Nas pouczać?

Jeżeli nie potrafią sobie poradzić z demokracją wewnątrz własnych partii,
dlaczego chcą pouczać społeczeństwo? To potrafi zrozumieć tylko polityk.

Tylko Kościół

Stawia sprawę jasno. Jest z założenia niedemokratyczny, ale zabiera głos
o demokracji przed wyborami. Mają wiec rację Ci, którzy mówią, że Kościół zmarnował okazję, by siedzieć cicho. Gdy więc wykluczeni zbiorą się koło ojca z Torunia odniosą sukces. W innym przypadku są skazani na porażkę jak poprzednicy. Gołym okiem widać, że świat jest wywrócony do góry nogami.

PiS zyska

Według sondaży zbadane zostały wszystkie rozwiązania i z nich wychodzi, że z PiS odeszło samo zło. Więc PiS powinien zyskać to jest chyba logiczne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Bardzo mądre Magdo
...nie robili by wielkTeraz tylko cieszy się PO, bo oni załatwiają sprawy CICHO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby,te polityczne źrebce, mieli odrobinę rozumu,
Chcąc naprawy PiS-u - nie robili by wielkiego szumu- właśnie Tadeusz to jest całe SEDNO SPRAWY.

Komentarz został ukrytyrozwiń

List usiłowałem wysłać bezpośrednio do Pana Ziobro korzystając z oficjalnej strony. Niestety - nie powiodło się. Wyskoczył mi: „fatal error” i kilka linijek pisma – zdaję się – w języku angielskim.
A mnie się wydawało, że w Panu można pokładać nadzieję. Pan i pańscy koledzy mieli nabierać doświadczenia, szlifów, a przede wszystkim wiedzy o "potęgach" tego świata - tych firmujących i tych pociągających, za sznurki, zza kotary - tych będących "niewidzialną ręką" rynków. Wy w Brukseli, nie mieliście jeść mule i nic nie robić. Wy mieliście chłonąć, całą swoją powierzchnią, niczym gąbka, nie tylko wiedzę, ale i umiejętność porozumiewania się w językach uznawanych, za międzynarodowe, umiejętność poruszania się wśród czołowych osobistości i rozeznanie w interesach poszczególnych członków UE, a także przygotowywać grunt pod uprawianie polskich interesów - być swego rodzaju lobbystami swojej partii. - Chyba Panu, nie muszę przypominać, że - w przypadku dojścia do władzy PiS-u potrzebne byłoby Wam wsparcie unijnych decydentów. Na pewno nie będę w stanie wymienić, wszystkich zadań i ról, które w parlamencie unijnym Panowie powinniście pełnić, bo to nie ja jestem i nie ja uważam się za polityka, który "rakiem" stanął prezesowi swojej partii. Czy pan wyobraził sobie, przez waszą partię przejęcie sterów władzy w Polsce? Skąd wzięlibyście ludzi do obsadzenia wszystkich stanowisk rządowych? Jakimi środkami, sposobami wyprowadzilibyście Polskę z tego bagna, które PO pozostawiłoby wam w spadku? Jak - wreszcie byście poradzili sobie z takim "wesołym miasteczkiem:, jakie co dzień wam "przygrywało", pod urzędem Rady Ministrów? Jeśli Pan uważa obecne poparcie mediów, za trwałe i szczerze życzące Panu powodzenia, to może i lepiej, że się tak stało, jak się stało.
Ja - mimo wszystko - nadal Panu dobrze życzę.

Gdyby,te polityczne źrebce, mieli odrobinę rozumu,
Chcąc naprawy PiS-u - nie robili by wielkiego szumu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.