Facebook Google+ Twitter

Wylicytuj zaproszenie na plan serialu „NA SYGNALE“ i pomóż!

Duża gratka dla wszystkich fanów serialu „NA SYGNALE“, trzykrotnego laureata Telekemery Teletygodnia. Aktorzy zapraszają na plan serialu! Co trzeba zrobić?

Monika Mazur, Konrad Darocha i Wojciech Kuliński na licytację charytatywną, na rzecz chorego, 6-letniego Bartusia, przekazali ZAPROSZENIE NA PLAN SERIALU. Dla osoby, która wylicytuje ten wyjątkowy VOUCHER, będzie to okazja do poznania aktorów grających w serialu, ale także do odwiedzin planu zdjęciowego i poznania wielu tajników powstawania jednego z najbardziej lubianych seriali medycznych w Polsce!

Oprócz aktorów, którzy przekazali zaproszenie, na planie w tym dniu pojawią się również Lea Oleksiak, Marcin Grzymowicz, Edyta Bełza, Tomasz Piątkowski i Darek Wieteska.
Monika Mazur, Wojciech Kuliński i Konrad Darocha przekazali zaproszenie na plan serialu
Licytacja wyjątkowego zaproszenia odbywa się tutaj (kliknij)

Cena wywoławcza to 300 złotych, a licytacja kończy się 15 maja 2017.

O Bartusiu

Bartuś ma 6 lat. Urodził się z serduszkiem usytuowanym po prawej stronie klatki piersiowej. Tym, co bezpośrednio zagraża Jego życiu, jest wrodzona, złożona wada serca, polegająca na zrośnięciu zastawki tętnicy płucnej, odejściu obu dużych naczyń z prawej komory, malpozycyjnego ustawienia wielkich pni tętniczych, oraz ubytku przegrody międzykomorowej i międzyprzedsionkowej, a także towarzysząca wadzie sinica, która oznacza niewydolny układ krążenia i poważne niedotlenienie organizmu.

Bartuś przeszedł już wiele operacji, ale niestety to nie koniec. Co pół roku musi stawiać się w Niemczech na cewnikowaniu swojego małego serduszka. Koszt każdego cewnika to 35 tysięcy złotych.

Więcej o Bartusiu (kliknij)


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Aktorzy zapraszają na plan serialu!

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.