Facebook Google+ Twitter

Wyloguj się na święta!

Życzę Państwu zdrowych, spokojnych, pełnych miłości i wylogowanych świąt Bożego Narodzenia. Wylogowanych?! Tak, bo jeśli czegoś mamy w nadmiarze, to wszechobecnego internetu, a w nim różnych portali, wortali, profili i kont.

 / Fot. Dominik JabsDlatego proponuję spędzić święta z dala od internetu i od urządzeń mobilnych. Oczywiście, jeśli pozwala na to praca, czy sytuacja życiowa. Ale też nie szukajmy pretekstu, bo umysł pozbawiony nagle strumienia (ś)wiadomości np. z mediów społecznościowych, może nam podsuwać różne fatamorgany :-)

Chociaż jestem dziennikarzem, to w niektóre weekendy nie korzystam z komputera - robię to dla mojej rodziny i psychicznej higieny. Dopiero wtedy odpoczywam, a bliscy cieszą się, że jestem "zalogowany" tylko dla nich.

Do północy 23 grudnia można wyrazić swoje poparcie dołączając do wydarzenia na Facebooku: Boże Narodzenie OFFLINE - popieram.

Dominik Jabs

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Do apelu dołączam się! Ale ponieważ wyłączenie, to żaden "szlaban" na media, proponuję pójść dalej i zepsujmy choćby myszkę, klawiaturę oraz pilota do TV. W końcu, to niewielki wydatek, a walka z Facebookiem i TV (która przecież kłamie!) będzie przynajmniej wyglądała na bardziej autentyczną, nie jako pusty gest...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bez przesady wszystko z umiarem, profity online są również.
Jak się jest gdzieś w świecie, lub dzieci rozrzucone po świecie...to np. skype jest cudownym miejscem gdzie można się spotkać w święta i być razem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zresztą 24 grudnia np. nawet działania wojenne ustają, więc cóż wylogowanie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowna Pani Jadwigo, napisałem wyraźnie o wylogowaniu: "Oczywiście, jeśli pozwala na to praca, czy sytuacja życiowa." Zresztą to tylko propozycja, nikogo nie zmuszam. A portal ten czy inny da sobie radę. Zresztą na święta ruch częściowo zamiera, bo ludzie mają inne sprawy na głowie. Ale są też tacy, którzy nie potrafią się powstrzymać i siedzą nawet w Wigilię, a rodzina czeka. Chciałem im pomóc :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Radio Wnet (z którym współpracuje Autor powyższego apelu) "...podaje jako swoją misję zwiększanie zakresu wolności w polskich mediach." Wobec czego hasełko "Wyloguj się na święta" sugeruje samoograniczenie w zakresie jednego z mediów, z którego korzystają równiez ludzie samotni; o których szanowny autor apelu zdaje sie zapominać.
Czy słuchacze radia Wnet też usłyszą wezwanie do świątecznego odpoczynku i wyłączenie Cejrowskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.