Facebook Google+ Twitter

"Wymień ciuszek" na wiosnę w Domu Zarazy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-26 09:00

Stowarzyszenie Stara Oliwa rusza z popularną akcją wymiany garderoby, znaną na zachodzie jako swap party. Ideą akcji jest bezgotówkowa wymiana odzieży, również torebek, obuwia i biżuterii pomiędzy jej uczestnikami.

Dom Zarazy organizuje swap party, tj. okazję do wymiany odzieży i poznania nowych amatorów mody. / Fot. Ala HołubickaZasady uczestnictwa w wymianie są proste. Osoby biorące w niej udział, powinny mieć ukończone 18 lat i przynieść ze sobą odzież, którą decydują się wymienić. Uczestnicy podejmują się zamiany bezgotówkowej. Odzież może być nowa lub używana, markowa lub użytkowa, która nie nosi oznak zużycia bądź zniszczenia. Garderobę można przymierzać na miejscu za obopólną zgodą osób wymieniających się. W swap party można dokonywać zamiany różnych części odzieży, np. spódnicy za spodni, jest to zależne od woli osób dokonujących między sobą wymiany. Każdy z uczestników samodzielnie odpowiada za rzeczy przyniesione na akcję.

Na wymianę Dom Zarazy zaprasza zarówno panów, jak i panie. W niedzielne przedpołudnie - 1 kwietnia, od godz. 11 poplotkujemy o modzie, powymieniamy się pomysłami na własny styl, a przede wszystkim - wypatrzymy i wymienimy ubrania, które nas zachwycą!

Dom Zarazy
ul. Stary Rynek Oliwski 15
1 kwietnia (niedziela)
start: godz. 11

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A to świetny kawał prima aprilisowy. Mimo spóźnienia rozśmieszył mnie i rozbawił.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.