Facebook Google+ Twitter

Wymieniaj stare gry na nowe - rozmowa z twórcami GamesPoint.pl

Ruszył serwis wymiany gier GamesPoint.pl, który oferuje swoim użytkownikom możliwość szybkiej i bezpiecznej wymiany gier oraz... wymiany starych gier na nowe. Rozmawiamy z jego twórcami.

 / Fot. GamesPoint.plPo co został stworzony serwis GamesPoint?
Dariusz Trojan: Pomysł powstał z potrzeby. Razem ze znajomym, Łukaszem Stryczkiem, pomyśleliśmy sobie, że znamy wszystkie gry, wiemy kiedy która się ukazała na rynku i kiedy będą nowe premiery, ale brakuje nam dobrego supportu do wymiany wiedzy.

Łukasz Stryczek, pseud. StryQ: Wymiany wiedzy, ale przede wszystkim także wymiany gier. Wiadomo, że nie jesteśmy w stanie grać we wszystko naraz, więc bez sensu jest kupować każdą nową grę... Z drugiej strony jesteśmy przeciwnikami nielegalnego oprogramowania dlatego do tej pory “stare” gry sprzedawaliśmy na aukcjach internetowych i tam też zaopatrywaliśmy się w inne.

Dariusz Trojan: No właśnie. To jednak za długo trwało. Na dodatek, aukcje internetowe nigdy nie dają gwarancji, że to, co zamawiasz jest tym, co otrzymujesz. Dlatego GamesPoint oferuje szybką i bezpieczną wymianę gier.

Co, poza wymianą gier, oferuje serwis GamesPoint?
Dariusz Trojan: Każdy użytkownik, dokonujący wymiany, gromadzi na swoim koncie punkty, które może wykorzystywać do dokonywania zakupów w serwisie. Ponadto, serwis GamesPoint to także wszelkie aktualności i nowości ze świata gier. Podane prosto na talerzu.

W jaki sposób GamesPoint dba o bezpieczeństwo zakupów?
Dariusz Trojan: W przypadku, gdy przysłana gra nie odpowiada opisowi zawartemu w
formularzu wymiany/sprzedaży lub jest uszkodzona, zostaje odesłana do nadawcy na jego koszt (za pobraniem). W przypadku nieodebrania przesyłki wysłanie powtórne następuje wyłącznie po wpłacie opłaty za przesyłkę na konto operatora serwisu. Można też odebrać ją osobiście.

StryQ: Warto również pamiętać, że jeden użytkownik to jedno konto. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości, Administrator powiadamia o nich Użytkownika i - w zależności od sytuacji - blokuje lub usuwa konto.

Dariusz Trojan: Ponadto, co istotne, wszystkie transakcje przeprowadzane są bezpośrednio przez serwis, dzięki czemu przebiegają szybko i bezpiecznie, a za jakość gier i przebieg transakcji odpowiada GamesPoint.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.