Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16239 miejsce

Wymieniaj waluty w sieci, a taniej wyjedziesz na urlop

Kłopoty i niepotrzebny chaos przed wyjazdem na wakacje najczęściej stwarzamy sobie sami. O ile wybierając się nad polskie morze czy w góry formalności do załatwienia jest mniej, to już zagraniczny wypad niesie ich ze sobą znacznie więcej.

Do typowych przedwyjazdowych spraw do załatwienia, doliczyć należy również zakup obcej waluty, a to do niedawna było czasochłonne i męczące. Dzięki nowym rozwiązaniom w sieci o problemach z walutami możemy już na szczęście zapomnieć.

- Jak zwykle zostawiłam wszystko na ostatnią chwilę i zaczął się dramat – wspomina Małgorzata Malicka z Mazowsza. - Mieliśmy jechać z mężem do Austrii na początku lutego, on załatwił bilety, nocleg i sprzęt, a ja miałam tylko wymienić złotówki na euro. Latałam po kantorach jak głupia żeby znaleźć tani kurs. Wreszcie gdzieś wytargowałam taką średnią stawkę, ale gdybym zabrała się za to wcześniej, pewnie płaciłabym o 20 gr mniej za każde euro.

Takie problemy ma niemal każdy Polak wyjeżdżający zagranicę, a prawdziwa gorączka panuje w sezonie urlopowym, kiedy rozjeżdżamy się po całym świecie w poszukiwaniu słońca, zabytków i przygód. Jak zatem zaoszczędzić pani Małgosi kłopotów tego lata?

- Wystarczy zajrzeć na naszą stronę i wybrać odpowiedni dla siebie kurs – radzi Jakub Kowalak z internetowej porównywarki e-kantorów strefawalut.pl. - Potem wszystko pójdzie jak z płatka. Kantory w sieci są właśnie dla takich osób, które chcą wymienić pieniądze szybko, bez zbędnych formalności, tanio i bezproblemowo.

Specjalista nie rzuca słów na wiatr, bo z tych rozwiązań korzystają już dziesiątki tysięcy Polaków. Wystarczy rejestracja, kilka minut na analizę sytuacji na rynku i... możemy wymieniać. Nie trzeba wychodzić z domu, dzwonić, czy nawet wysyłać maili. Strony mają też w zapasie zasoby finansowe, co zaoszczędzi nam kłopotliwych pytań typu „Czy jest pan w stanie wymienić dzisiaj tysiąc funtów”.

Trudno więc się dziwić, że na największe oblężenia internetowe kantory muszą szykować się w okresie świątecznym oraz wakacyjnym. - Wtedy ludziom się spieszy, nie mają na nic czasu i tym bardziej nie chcą tracić go na chodzenie, czy nawet dzwonienie po kantorach w całym mieście – dodaje ekspert. - W internecie praktycznie zawsze jest taniej i szybciej, ale dla jeszcze większej swobody i ułatwienia klientom transakcji stworzyliśmy naszą porównywarkę, dzięki której kursy e-kantorów widać na jednej stronie. Potem pozostaje wybrać odpowiedni dla nas kurs lub firmę, wymienić walutę i... wydawać ją w Egipcie, Chinach, Hiszpanii, czy gdziekolwiek udamy się na urlop.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.