Facebook Google+ Twitter

Wymyśl sposób na biznes w Gdyni i wygraj jego realizację

Jeśli chcesz wziąć udział w V edycji „Gdyńskiego Biznesplanu 2007”, musisz się pośpieszyć. Został tylko tydzień do składania zgłoszeń.

reklama promująca kojeną edycję Dla kogo konkurs?

W konkursie może wziąć udział każdy, kto jest mieszkańcem Gdyni i chciałby zrealizować swój pomysł na biznes, założyć działalność gospodarczą lub rozszerzyć działalność już prowadzoną. Konkurs ma na celu wspieranie indywidualnej przedsiębiorczości. Jeśli jesteś chcesz wziąć udział w konkursie wypełnij i wyślij arkuszu, który możesz pobrać ze strony: www.gdynia.pl lub zapisać się bezpośrednio w Urzędzie Miasta Gdyni przy Alei Piłsudskiego 52/54, pokój nr 420 Pytania w sprawach związanych z konkursem można składać elektronicznie na adres: biznesplan@gdynia.pl lub telefonicznie: (058) 668 81 47   W ubiegłych latach wygrały m.in. projekty twórców: syntezatora mowy czy ścianki wspinaczkowej. Doceniony został również pomysł cukierni internetowej.

Etapy konkursu


Etap pierwszy (od 1 stycznia do 31 stycznia) w tym czasie musisz zgłosić organizatorowi chęć uczestnictwa w konkursie.

Etap drugi (od 6 lutego do 5 kwietnia) w tym czasie zostaną przeprowadzone szkolenia, które mają pomóc w prawidłowym wykonaniu biznes planu. Uczestnik własny biznes plan ma zgłosić organizatorowi do 31 marca.

Etap trzeci (od 6 kwietnia do 31 kwietnia) zakończy się wyłonieniem finałowej dziesiątki oraz ogłoszeniem wyników.


Jakie nagrody?


Dla zwycięzców czekają nagrody oraz różne formy wsparcia ich pomysłu na biznes. Organizatorzy oferują bezpłatną obsługę prawno-księgową, pomoc w uzyskaniu pożyczki i zwolnienie z opłaty prowizyjnej, bezpłatny semestr studiów MBA, bezpłatny gminny lokal na działalność gospodarczą, bezpłatny kurs językowy, poręczenia kredytów oraz szkolenia. Do wygrania są również pozaregulaminowe nagrody dla trójki finalistów takie jak: bezpłatne doradztwo w zakresie planowania i realizowania strategii w internecie oraz darmowego hostingu stron internetowych.

Źródło: www.gdynia.pl
 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

trzeba się więc pośpieszyć...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nasza wina, nie autorki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tytule jest Gdańsk, a wszędzie mowa o Gdyni. ktoś się rypnął, czy tak właśnie ma być?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.