Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26795 miejsce

Wynajmę się na studniówkę...

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-02-06 09:31

Uwielbia tańczyć. "Oczy niebieskie, niepalący, niepijący, kulturalny, zabawny". Tak reklamuje się "Indygo83", pierwsze w województwie łódzkim pogotowie studniówkowe. Jego ogłoszenie znaleźliśmy na portalu o2.pl. Zapewnia, że dotrzyma towarzystwa każdej maturzystce, która nie znalazła partnera na pierwszy dorosły bal w życiu. Wystarczy zapłacić za jego zaproszenie na studniówkę i zorganizować dojazd. Nocleg do uzgodnienia.

Czy rocznik 1983 pasuje do obecnych maturzystek, urodzonych siedem lat później?

- Wyglądam dużo młodziej niż wynikałoby z mojego dowodu - tłumaczy "Indygo". Rozmawialiśmy z nim telefonicznie. Na imię ma Adam, pochodzi ze Zgierza, ale nazwiska nie poda, bo chociaż w ogłoszeniu napisał, że jest "stanu wolnego" ,wkrótce spodziewa się konsumpcji związku z nową partnerką. A ona mogłaby nie zaakceptować działalności w ramach "pogotowia studniówkowego".

Nie warto się przejmować brakiem partnera. Dziewczyny potrafią się wyśmienicie bawić także we własnym gronie / Fot. fot. Paweł NowakNa razie, na ofertę Adama odpowiedziały dwie maturzystki.

- Pierwsza z województwa świętokrzyskiego, więc z góry ją skreśliłem. Druga z dziewcząt była z Mazowsza. Chętnie bym pojechał, ale akurat miałem egzamin w sesji - mówi Adam "Indygo", studiujący podyplomową bankowość. Stać go na opłacenie studiów, bo ma dobrą pracę. Jaką? Nie powie. Ale wiemy, że ma "181 cm wzrostu i oczy niebieskie".

- Nie zamieściłem ogłoszenia w celach matrymonialnych. Uwielbiam dostojne imprezy, gdzie alkohol nie leje się strumieniami, gdzie wystarczy lampka szampana i piękne stroje kobiet. Wernisaże, premiery teatralne. Do tego typu wydarzeń zalicza się także studniówka. Wspaniale wspominam swoją i chciałbym przeżyć bal maturalny ponownie - tłumaczy zgierzanin.

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.