Facebook Google+ Twitter

Wyniki drugiej tury wyborów w Będzinie. Komoniewski prezydentem

W Będzinie walczyli kandydaci SLD i PO. Według oficjalnych danych Państwowej Komisji Wyborczej ze 100 procent obwodów głosowania, wygrał Łukasz Komoniewski (SLD) zdobywając 56,60 procent głosów, Radosław Baran (PO) 43,40 procenta.

Według oficjalnych już danych, prezydentem Będzina został Łukasz Komoniewski.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

hotor
  • hotor
  • 08.12.2010 09:22

A PANOWIE Z PO TP NIE OBSTAWIALI STANOWISK SWOIMI HEHEHE!

W SAMYCH WODOCIĄGACH JEST 5 DYREKTORÓW 3 PREZESÓW +KSIĘGOWA

Komentarz został ukrytyrozwiń
kol
  • kol
  • 07.12.2010 09:59

Mogę dodać iż ten człowiek może sobie w bucie palcem poruszać i w telewizji wywiady robić jak będzie dobrze. Stara wiara przetrwa teraz tylko trzeba obsadzić stołeczki kolegami i heja nabijamy kieszenie. A od czasu do czasu mały sukces 2m chodnika lub 5 m kanalizacji.
I jak mawiają jakoś to będzie.
Jedynie mogę przyznać rację to iż potrzebny jest człowiek bezpartyjny a nie zamieszany w różne gierki partyjne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tom-tom
  • tom-tom
  • 07.12.2010 01:26

6800 -tyle frustratów i bezmózgów wybrało wcale nie Komoniewskiego lecz starą komuchową gwardię Respodowo-Szarawarsko-Lisowsko-Zomowsko-Ubecko-komuchowo-koalicję. Papuśny szmondak jest tylko face-lifthingiem marcinkiewiczowskiej impotencji w zarządzaniu miastem.problemu nie ma bo Będzin przeżył potop szwedzki to przeżyje i sowiecki ... tylko szkoda staconego czasu

Komentarz został ukrytyrozwiń
BARAN-ale tylko zodiakalnyn
  • BARAN-ale tylko zodiakalnyn
  • 06.12.2010 23:15

Czekamy na zmiany. Będzin zasługuje na odpowiedniego włodarza. Czekamy i kibicujemy. To urokliwe, królewskie miasto ma tyle atrybutów, że z mądrym prezydentem możemy stać się naprawdę niezwykłym miejscem do mieszkania i życia w naszym regionie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
andzej
  • andzej
  • 06.12.2010 21:33

koniec świata w Będzinie znam tego gościa 10 lat to jest koniec Będzina

Komentarz został ukrytyrozwiń
arkanda
  • arkanda
  • 06.12.2010 21:00

Gratulacje dla nowego Prezydenta!!! Liczymy na lepsze zmiany. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Czesio
  • Czesio
  • 06.12.2010 19:38

Czy jest ktoś,kto byłby dobrym kandydatem ???-myślę że nie w tym kraju,w którym każdy "zna się" na polityce a nie do końca wie co to lewica a co prawica.Jeżeli lewica to komuniści bo mają poglądy socjalne,
które powinny interesować przeciętnego kowalskiego,to postawmy na full kapitalizm i będziemy wolnymi niewolnikami tegoż systemu,co widać już dzisiaj-zysk ważniejszy niż pracownik.Nie ma dzisiaj człowieka,który
jest w stanie rządzić tak jak by chciał,musi się podporządkować całej reszcie.Moim zdaniem taki kandydat powinien być bezpartyjny a w politykę niech bawi się Warszawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Abbe Hoffman
  • Abbe Hoffman
  • 06.12.2010 15:07

A ja wiem ze za Barana nic sie nie dzialo i teraz tez nic sie nie zmieni!
tylko teraz mlody sie nachapie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
beata
  • beata
  • 06.12.2010 14:39

Marta. Mój syn też zna tamte czasy z opowiadań swoich rodziców i nie rozumie ludzkich wyborów. Może za bardzo patriotycznie go wychowałam. Mimo różnicy zdań, nie życzę Pani, życia w czasach komuny. Chociaż wówczas- czy się pracowało, czy leżało, to wynagrodzenie się należało, to nie wiedziała Pani kto i kiedy oraz z jakiego powodu Panią zaaresztuje. Nie wiedziała Pani kto z sąsiadów wróg, a kto przyjaciel. Jeżeli nie wie Pani o czym mówię, to proszę obejrzeć "Różyczkę",albo "Rewers", lub "Człowieka z marmuru" i "Człowieka z żelaza". Może zna Pani tamte czasy z opowiadań Rodziców, może Oni nie mieli przykrych doświadczeń, ale ja i moi bliscy czasy komuny odczuliśmy bardzo dotkliwie na własnej skórze. Być może gdy będzie Pani miała 50,60 lat inaczej spojrzy na życie. Na koniec dodam ,że gdy żyje się od narodzin w wolnym kraju, to ciężko zrozumieć niewolę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta
  • Marta
  • 06.12.2010 13:58

A Baran to niby nie pionek?? ee skąd on jest całkowicie niezależy... śmiech na sali......hahahahaha!!!!