2107 miejsce

Wyniki I tury rundy wstępnej Pucharu Polski. Tuzin goli w Kleczewie

W środę 20 lipca odbyła się I tura rundy wstępnej Pucharu Polski. Do rozgrywek przystąpili zwycięzcy Pucharu Polski na szczeblu regionalnym i zespoły II ligi z sezonu 2010/11. Aż 12 goli obejrzeli kibice na meczu w Kleczewie.

/ Fot. Logo Pucharu PolskiZ niemałymi problemami odbyła się I tura rundy wstępnej Pucharu Polski. Z powodu silnych wyładowań atmosferycznych i obfitych opadów deszczu sędziowie byli zmuszeni na kilkadziesiąt minut przerywać mecze. Przerwano spotkania w Rypinie,w Karczewie i w Otwocku. Mecz Włókniarza Zelów ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki opóźnił się o 40 minut z powodu zalania boiska.

Do największej niespodzianki doszło w Wejcherowie, gdzie trzecioligowy Gryf ograł beniaminka I ligi Olimpię Grudziądz 1:0, po golu Łukasza Krzemińskiego w 57 min. Za to najwięcej goli, bo aż cały tuzin, padło w meczu pomiędzy Sokołem Kleczew, a Polonią Słubice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 9:3

A oto wszystkie rezultaty meczów I tury rundy wstępnej Pucharu Polski:

Gryf Wejcherowo - Olimpia Grudziądz 1:0 (gol: Łukasz Krzemiński 57 min.)

Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz 0:2
(Rafał Leśniewski 53min. i Kamil Majkowski 64 min.)

Huragan Morąg - Bałtyk Gdynia 3:3,
(Grzegorz Kulpaka 53 min. Przemysław Płoszczuk 105 min. (k), Rafał Gagat 118 min. dla Huraganu, oraz Paweł Król 28 min. Dariusz Kudyba 104 min. i 116 min. dla Bałtyku), rzuty karne 5:3

ŁKS 1926 Łomża - OKS 1945 Olsztyn 2:3 (Adrian Mleczek 12 min. Mateusz Laskowski 26 min. dla ŁKS, oraz Daniel Michałowski 36 min.(k) i 39 min.(k) , Dominik Kun 79 min. dla OKS)