Facebook Google+ Twitter

Wyniki II tury wyborów w Dąbrowie Górniczej. Podraza prezydentem

Prezydentem miasta został Podraza, na którego zagłosowało 63,60 proc. mieszkańców. Krzysztof Stachowicz otrzymał 36,40 proc. głosów - podaje Państwowa Komisja Wyborcza.

Sonda

Czy jesteś zadowolony z nowo wybranego prezydenta Twojego miasta?

W drugiej turze wyborów Zbigniew Podraza z SLD walczył z Krzysztofem Stachowiczem. Prezydentem miasta został Podraza, na którego zagłosowało 63,60 proc. mieszkańców - informuje Państwowa Komisja Wyborcza. Krzysztof Stachowicz otrzymał 36,40 proc. głosów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

ARTUR
  • ARTUR
  • 06.12.2010 20:18

JESTEM ZADOWOLONY Z WYGRANEJ PANA PODRAZY. SAM NA NIEGO GLOSOWALEM.TERAZ BEDZIE MOGL KONTYNUOWAC SWOJA MISJE,BO DUZO ZROBIL DLA MIASTA,I DALEJ TAK BEDZIE.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kubala Z.
  • Kubala Z.
  • 06.12.2010 19:56

Przepraszam wszystkich, ale Podraza nie musiał walczyć.Było wiadome, że wygra.Nie bilbordy, nie afisze, nie paszkwile fałszywe zadecydowały, tylko 4 lata pracy Podrazy w ubiegłej kadencji zadecydowały o jego zwycięstwie. Cieszę się,że społeczeństwo Dąbrowy Górniczej w większości okazało rozsądek i mądrość. Koalicjanci Pana Stachowicza też mogą się teraz rómienić za spiskowanie z nim, bo przecież czy w ogóle można porównać Stachowicza do Podrazy lub Podrazę do Stachowicza, to przecież dwa odległe bieguny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr
  • Piotr
  • 06.12.2010 17:54

Powinno pisać, że na Podrazę oddało swój głos 63,60% głosujących a nie 63,60% mieszkańców - przecież to zupełnie inna informacja!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.