Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

120639 miejsce

Wyniki II tury wyborów w Sosnowcu. Kazimierz Górski prezydentem miasta

W drugiej turze wyborów zwyciężył Kazimierz Górski (SLD), zdobywając 53,34 proc. głosów. Na Jarosława Piętę zagłosowało 46,66 proc. mieszkańców Sosnowca - informuje PKW.

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wybranego wczoraj prezydenta Twojego miasta?

Państwowa Komisja Wyborcza informuje, że prezydentem Sosnowca został Kazimierz Górski (SLD), na którego zagłosowało 53,34 proc. mieszkańców. Jarosław Pięta otrzymał 46,66 proc. głosów.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Magda
  • Magda
  • 19.12.2010 02:32

No to macie prezydenta! Ulice to wizytówka sosnowca :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teresa
  • Teresa
  • 08.12.2010 00:19

Wygrał najlepszy gospodarz w mieście.Brawo! Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń
A
  • A
  • 06.12.2010 23:51

a co on takiego zrobił dla Sosnowca????? bo jakoś na Piastów nie widać żadnych zmian!!! ehh..

Komentarz został ukrytyrozwiń
IGOR
  • IGOR
  • 06.12.2010 21:39

Bardzo sie ciesze P.Prezydecie z wygranej zycze duzo zdrowia oraz dziekuje serdecznie tym ktorzy oddali glos na Pana zawsze wygrywa lepszy Pan zrobił juz bardzo duzo dla miasta

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teresa
  • Teresa
  • 06.12.2010 18:34

Gratulujemy Panie prezydencie Kazimierzu!!!!!!!!!!!!!Cala rodzinka blizsza i dalsza, nasi znajomi głosowali na Pana!! W Panu wielka nadzieja, że Sosnowiec jeszcze bardziej wypięknieje i nie zapomni Pan o Zagórzu!!!! Zwłaszcza o osiedlu Romana Dmowskiego-zdewastowane chodniki albo ich brak, niezagospodarowane skwerki, brak placu zabaw z prawdziwego zdarzenia itp.. W Panu wielka nadzieja!!!!! Dziękujemy!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
jgrey
  • jgrey
  • 06.12.2010 16:09

A dlaczego mialby wygrać Pięta? Kto mnie przekona,że Pieta w nie jest uwiklany w grach różnych sił: lobby, związków pracowniczych, korporacji,powiązań urzędniczo-rodzinnych? W jaki sposób Pieta mialby pozyskiwać więcej pieniędzy unijnych a jednocześnie nie zadlużać miasta?
Każda obietnica musi mieć pokrycie finansowe. Za czyje pieniądze ów śmiałek chcial swoje obietnice zrealizować,skoro Donald powiedzial,ze na samorządy nie da ani grosza? Kto z Was znal zasady budowania budżetu przez Pięte? Komu zabierze,komu da? Gdzie ja slyszalem u niego gdzie będzie szukal oszczędności?
Przypominam,że cztery lata temu, zawiązywała się koalicja samorządowa PO z SLD.Kogo wy chcecie rozliczać? Kto zapyta i rozliczy Piętę - jak wygląda dziś sytuacja w Sosnowcu, po latach ich współrządzenia w mieście?
Kto pamięta jak wyglądalo miasto 8 lat temu?

Czy dobrze się stalo,że znowu wygral Górski? Nie wiem.Blog bylego radnego,Haladusa raczej nie pozostawia co do tego wątpliwości.Ale widać, że na nic partyjne szyldy i pieniądze, gdy kandydat tej partii /Pieta/ściera się z urzędującym prezydentem. Co więcej, można zauważyć, iż jeśli straszakiem nie jest Jarosław Kaczyński, to Platforma ma slabe poparcie.

Trzeba pogratulować zwycięzcom, chociaż nie wszystkie ich wygrane powinny cieszyć.
Wszak o niejednym, co wygrał te wybory można by zaśpiewać piosenkę - YT "Zespól reprezentacyjny - Król".Zachęcam do posluchania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nadzieja
  • nadzieja
  • 06.12.2010 15:29

mam nadzieje ze teraz jak zostal po raz kolejny prezydentem to chociaz pozwoli ludziom ktorym sie nie przelewa handlowac na chodnikach gdzie nikomu to nie zawadza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Magda
  • Magda
  • 06.12.2010 14:54

Nie spodziewałam się że wygra K.Górski nie dobrze się dzieje w Sosnowcu. Moim zdaniem powinien wygrać Pan Pięta żeby zmieniły się rządy w Sosnowcu. Ale cóż jak ludzie woleli K.Górskiego zobaczymy co pokaże w tej kadencji. Jeśli nic to Ci co zagłosowali będą mieć pretensje sami do siebie. Co z tego że kiedyś coś zrobił jak teraz siedzi na laurach. Porażka

Komentarz został ukrytyrozwiń
marcin
  • marcin
  • 06.12.2010 13:21

Gratulacje dla Pana Górskiego, śmieszą mnie opinie że jakby był Pan Pięta to by wszystko było wspaniale, ale jak sobie przypomnę Sosnowiec przed Panem Górskim, to chyba jednak coś tam zrobił, przebranżowienie miasta kopalnianego w miasto developersko produkcyjne chyba jest jakimś sukcesem, ale najlepiej narzekać, i tylko widzieć zame minusy, polska mentalność rządzi

Komentarz został ukrytyrozwiń
magda
  • magda
  • 06.12.2010 11:42

Porażka porażka porażka i jeszcze raz porażka.A co z mieszkaniami do wykupu za małe pieniądze.Na osiedlu Rudna1 9 bloków odnowionych,a co z pozostałymi blokami, brakuje tam parkingów,placów zabaw dla dzieci,ławek dla starszych.Jestem nie pocieszona tym wynikiem.