Facebook Google+ Twitter

Wyniki plebiscytów W24, czyli najlepsi w 2011 roku

O północy 15 stycznia zakończyło się głosowanie w plebiscytach Wiadomości24. Przez tydzień oddawaliście swoje głosy, wybierając m.in. najlepszą drużynę, książkę oraz film. Sprawdźcie, kto wygrał we wszystkich naszych kategoriach!

 / Fot. Svilen.milev/CC BY-SA 3.0

Wydarzenie na świecie


Zacięta "walka" toczyła się o miano największego wydarzenia 2011 roku na świecie. Ostatecznie wybraliście beatyfikację Jana Pawła II, która miała miejsce 1 maja ubiegłego roku na pl. św. Piotra w Rzymie. Różnice procentowe pomiędzy poszczególnymi propozycjami w sondzie były niewielkie - wspomniane wyżej wydarzenie zebrało 18 proc. głosów; drugie miejsce "przypadło" światowemu kryzysowi gospodarczemu (17 proc.); trzecie - problemom z utrzymaniem strefy euro (16 proc.).

Wydarzenie w Polsce


Bezprecedensowym zwycięzcą w Polsce - i tu niespodzianka - jest to samo wydarzenie, co na świecie. Autorzy W24, wynikiem 53 proc. wszystkich głosów, największy wydarzeniem w naszym kraju również uznali zakończenie procesu  / Fot. PAP/EPA/Alessandro Branchibeatyfikacyjnego papieża Jana Pawła II. Drugie miejsce, z 10-proc. głosów, przypadło bohaterskiemu lądowaniu na Okęciu samolotu dowodzonego przez kpt Tadeusza Wronę. Druga kadencja Donalda Tuska na stanowisku premiera Polski, zamieszki podczas Święta Niepodległości oraz niespodzianka wyborów - sukces partii Janusza Palikota - uzyskały ex-aequo 9 proc. głosów.

Najlepszy polityk


Skoro o wyborach mowa, warto wspomnieć o plebiscycie, w którym wybieraliśmy najlepszego polityka 2011 roku. Waszymi głosami, z wynikiem 53 proc., został nim wybrany prezes PiS, Jarosław Kaczyński. Drugie miejsce (24 proc.) przypadło szefowi rządu, Donaldowi Tuskowi; trzecie (13 proc.) - Januszowi Palikotowi.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Beka
  • Beka
  • 17.01.2012 18:14

Dziwny wynik plebiscytu . Najlepszy dlatego, że przegrywa wszystkie wybory?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bez wątpienia pan Kaczyński jest wyróżniającym się politykiem. Tylko on potrafił / i to z wdziękiem/ przegrać wszystko co było do przegrania, a jednocześnie utrzymać władzę w partii. To pan prezes, cieszy się najniższym zaufaniem społecznym jako polityk i daje gwarancje/ jak twierdzi Ziobro i inni z Solidarnej Polski/, że PiS nie odzyska władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poziom? W ogóle jest jakiś? :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Opanowali - to mało powiedziane. Narzucają ton dyskusji i poziom, który odrzuca

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 16.01.2012 17:33

Wiadomo, że ten portal to matecznik pis - fanów Gromadzi on przede wszystkim wyznawców pogańskie sekty "nawiedzonych "kaczystów"Niech się pocieszą albowiem siódmą porażkę wyborczą z rzędu maja"jak w banku"

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyborca , bezpartyjny
  • wyborca , bezpartyjny
  • 16.01.2012 16:32

Wreszcie Jarosław Kaczyński wygrał -do tej pory same porażki(sześć wyborczych porażek) .
Mateusz Brzeziński teraz zamieść wyniki plebiscytu , który był przeprowadzony na :zwolennikach i członkach PiS .
Zapewniany kolejny sukces.Przecież nie od dzisiaj wiadomo ,ze portal W24 opanowali właśnie zwolennicy PiS , Rydzyka a jednocześnie wrogowie wszystkiego tego dobrego co jest robione w Polsce.
Rząd PO-PSL kolejny raz wygrał prawo do rządzenia i to się liczy najbardziej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.