Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20133 miejsce

Wyniki półfinału Miss Polonia

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-08-06 09:04

Sobotni półfinał konkursu Miss Polonia w łódzkim Teatrze Nowym udowodnił, że w Łodzi mieszka wiele ślicznych dziewcząt. W gronie 20 najpiękniejszych kobiet w Polsce znalazły się dwie łodzianki i dwie pabianiczanki.

Choć impreza trwała 3 godziny, z twarzy 36 półfinalistek nie schodził uśmiech. Dziewczęta występowały w trzech różnych kreacjach. Męskiej części publiczności najbardziej spodobały się, rzecz jasna, w strojach kąpielowych.
Marta Kaczmarczyk będzie reprezentować Łódź w finale konkursu Miss Polonia.

Spośród ośmiu kandydatek z województwa łódzkiego do warszawskiego finału dostały się dwie łodzianki: Barbara Tatara (startująca z nr 18) i Marta Kaczmarczyk (nr 30) oraz dwie pabianiczanki: Aleksandra Domagała (nr 2) i Iza Wilczek (nr 15). Choć uroda predestynuje je do kariery modelek, nie wiążą swojej przyszłości z pozowaniem do zdjęć i prezentowaniem kreacji na wybiegach. Ich życiowe plany są czasem zaskakujące. - Chciałabym zostać ministrem sprawiedliwości - mówi 20-letnia Aleksandra Domagała, studentka prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Druga z pięknych pabianiczanek, 21-letnia Iza, widzi siebie w roli... specjalistki ds. finansów europejskich. Obecnie zgłębia europeistykę na Politechnice Łódzkiej. Łodzianki interesują się językami. 23-letnia Barbara Tatara studiuje filologię słowiańską, a Marta Kaczmarczyk (21 l.) wybiera się w tym roku na japonistykę.

Najpiękniejszą Polkę poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 19 sierpnia w warszawskiej Sali Kongresowej PKiN.

W jury zasiadło 18 osób. Byli wśród nich styliści i organizatorzy konkursu, a także przedstawiciele firm i instytucji patronujących oraz sponsorujących imprezę. Naszym zdaniem, nie wszystkie kandydatki, które dostały się do finału, zasługiwały na awans. Zaś występy muzyczne w przerwach między prezentacjami dziewcząt, delikatnie mówiąc, nie porywały publiczności.

(tas)
-
Express Ilustrowany
LR

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.