Facebook Google+ Twitter

Wyniki wyborów w Łodzi. Wygrana PO, słaby wynik Grabarczyka

Platforma Obywatelska wygrywa w Łodzi, otrzymując 47,39 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazło się PiS, z poparciem 25 proc., a na trzecim Ruch Palikota z 10,83 proc. głosów - tak przedstawiają się dane z nieoficjalnych wyników wyborów.

Największe poparcie w Łodzi zdobyła Platforma Obywatelska, otrzymując 171 143 głosów (47,39 proc.).

Krzysztof Kwiatkowski z PO wygrał z Witoldem Janem Waszczykowskim z PiS. Otrzymali oni odpowiednio 68 534 i 36 742 głosów. Na trzecim miejscu uplasował się John Godson, kandydujący z list PO, który otrzymał 29 731 głosów.

Cezary Grabarczyk, nr 1 PO w Łodzi, przegrał zarówno z Kwiatkowskim jak i Godsonem.

Do Sejmu prawdopodobnie wejdą:
Krzysztof Kwiatkowski (PO)
Witold Waszczykowski (PiS)
John Godson (PO)
Cezary Grabarczyk (PO)
Iwona Śledzińska - Katarasińska (PO)
Roman Kotliński - (RP)
Dariusz Joński (SLD)
Dariusz Barski (PiS)
Małgorzata Niemczyk (PO)
Jan Tomaszewski (PiS)

Czytaj też: Łódź.naszemiasto.pl

Zobacz też: Wyniki poprzednich wyborów parlamentarnychDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

as
  • as
  • 10.10.2011 18:48

`

studenci plotkują i się śmieją - w końcu ktoś z (rp) będzie REPREZENTOWAŁ pseudo-media?- i zapraszanych do TV KOLESI i KOLEŻANKI ? CYRK i błazenada zatacza w mediach coraz większy krąg.Czy prawdziwe wiadomośći i fakty w niektórych mediach zastąpią:plotki,przekręty,mataczenie, ... , dezinformację, kłamstwa, popierają KORUPCJĘ w sejmie,PRZEKUPSTWO stołkami, ..., ? Wygrana Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych to ponury zwiastun. Czekają nas kolejne cztery stracone lata - uważa publicystka Rutkowska- zwycięstwo PO oznacza, iż nie zmieni się kierunek i modus operandi polskiej polityki, który - jej zdaniem - jest nastawiony na destrukcję państwa i wspólnoty narodowej oraz "degradowanie potencjału, jakim wciąż jeszcze dysponujemy". "Czeka nas nieuchronna destrukcja państwa". Platforma Obywatelska nie ma już alibi - pisze Sztabińska - w osiem lat można kraj zmienić i naprawić, można też pogrążyć. - zależy, czy za cztery lata będziemy Tuska szanować, czy nie.- Nie będzie już mógł za SWOJE NIERÓBSTWO i USTAWY NIEKONTYTUCYJNE obarczać J.KACZYŃSKIEGO, PIS i pozostałą opozycję przy ciągłym poparciu niektórych mediów i akceptowaniu NIERÓBSTWA (NIE)rządu. WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS - to WIELKA PRZEGRANA KOŚCIOŁA (niektórych hierarchów i księży-sowy czy dzięcioły?). Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami. -NIERÓBSTWO,niekonstytucyjne ustawy,ZADŁUŻENIE POLSKI o KOLEJNE 400 mld.zł DŁUGU w ciągu 4lat(podwojenie go),kradzież przyszłych emerytur z OFE (prezydent przegrał 2 rozprawę w sądzie...), afery , ... - brak pomysłów na poprawienie UBÓSTWA NAJBIEDNIEJSZYCH(80% społeczeństwa), ... , - prowadzą POLSKĘ do WIĘKSZEJ ZAGŁADY niż GRECJA.,ale o tym przekonają się POLACY za kilka lat,że byli oszukiwani przez premiera o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.