Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13382 miejsce

Wyniki wyborów. Zdecydowany faworyt w Zamościu

Wyborcy z Zamościa większą ilością głosów obdarzyli Prawo i Sprawiedliwość. Partia Jarosława Kaczyńskiego otrzymała 38,20% poparcia. Frekwencja wyborcza wynosiła 48.50% czyli do urn poszło ponad 26 tysięcy zamościan.

Ruch Palikota zdobył w Zamościu 14,31% poparcia, co stanowi trzecią siłę w tym mieście, wynik SLD to 7,78%. A ostatnią partią, która przekroczyła próg wyborczy jest PSL z 5,55%.

Zdecydowanie najwięcej głosów w Zamościu zebrał kandydat PiS-u, Sławomir Zawiślak. Krzyżyk przy jego nazwisku zakreśliło 5 667 osób uprawnionych do głosowania co daje 22,44%. Wynik ten powoduje, że zdystansował on swoją konkurencję.

Drugie miejsce w wyborach zajęła Elżbieta Kucharska z PO. Otrzymała 9,52% (2 403 głosów). Ostatnie miejsce na podium zajął Mariusz Grad również z Platformy Obywatelskiej zdobywając 8,85% poparcia (2 235 głosów).
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

as
  • as
  • 10.10.2011 18:54

`
studenci plotkują i się śmieją - w końcu ktoś z (rp) będzie REPREZENTOWAŁ pseudo-media?- i zapraszanych do TV KOLESI i KOLEŻANKI ? CYRK i błazenada zatacza w mediach coraz większy krąg.Czy prawdziwe wiadomośći i fakty w niektórych mediach zastąpią:plotki,przekręty,mataczenie, ... , dezinformację, kłamstwa, popierają KORUPCJĘ w sejmie,PRZEKUPSTWO stołkami, ..., ? Wygrana Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych to ponury zwiastun. Czekają nas kolejne cztery stracone lata - uważa publicystka Rutkowska- zwycięstwo PO oznacza, iż nie zmieni się kierunek i modus operandi polskiej polityki, który - jej zdaniem - jest nastawiony na destrukcję państwa i wspólnoty narodowej oraz "degradowanie potencjału, jakim wciąż jeszcze dysponujemy". "Czeka nas nieuchronna destrukcja państwa". Platforma Obywatelska nie ma już alibi - pisze Sztabińska - w osiem lat można kraj zmienić i naprawić, można też pogrążyć. - zależy, czy za cztery lata będziemy Tuska szanować, czy nie.- Nie będzie już mógł za SWOJE NIERÓBSTWO i USTAWY NIEKONTYTUCYJNE obarczać J.KACZYŃSKIEGO, PIS i pozostałą opozycję przy ciągłym poparciu niektórych mediów i akceptowaniu NIERÓBSTWA (NIE)rządu. WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS - to WIELKA PRZEGRANA KOŚCIOŁA (niektórych hierarchów i księży-sowy czy dzięcioły?). Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami. -NIERÓBSTWO,niekonstytucyjne ustawy,ZADŁUŻENIE POLSKI o KOLEJNE 400 mld.zł DŁUGU w ciągu 4lat(podwojenie go),kradzież przyszłych emerytur z OFE (prezydent przegrał 2 rozprawę w sądzie...), afery , ... - brak pomysłów na poprawienie UBÓSTWA NAJBIEDNIEJSZYCH(80% społeczeństwa), ... , - prowadzą POLSKĘ do WIĘKSZEJ ZAGŁADY niż GRECJA.,ale o tym przekonają się POLACY za kilka lat,że byli oszukiwani przez premiera o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI.

`

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.