Facebook Google+ Twitter

Wypadek autobusu w Warszawie. Co najmniej 38 rannych. ZDJĘCIA

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-05-14 16:36

Około godz. 14:40 na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Rzymowskiego wydarzył się wypadek z udziałem autobusu komunikacji miejskiej. Autobus linii 739, jadący wiaduktem ul. Puławską, zjechał nagle po zboczu i uderzył w samochód osobowy, wyjeżdżający z tunelu. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali odwiezieni do warszawskich szpitali lub odesłani do domów. Cały czas trwa odblokowywanie drogi.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Według wstępnych ustaleń policji i straży policji, jakie udało się zdobyć na miejscu, kierowca nie wykonał manewru hamowania. Prawdopodobnie stracił przytomność, uderzył w barierkę i zjechał po zboczu. Fot. Łukasz Brzezicki
Według wstępnych ustaleń policji i straży policji, jakie udało się zdobyć na miejscu, kierowca nie wykonał manewru hamowania. Prawdopodobnie stracił przytomność, uderzył w barierkę i zjechał po zboczu. Fot. Łukasz Brzezicki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

medalik
  • medalik
  • 15.05.2011 13:35

oglądając zdjęcia odnoszę wrażenie, że służby ratunkowe zdały egzamin
wszystko widać skoordynowane, gratki dla strażaków, medyków i policjantów chyba "dali rade"
relacja na 5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Temat smutny, ale fotoreportaż świetny, na pięć 5*.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za zdjęcia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znakomita relacja i okropny wypadek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znakomita relacja. Jaki powód tego okropnego wypadku? Podobno kierowca zasłabł, ale to chyba nie są potwierdzone informacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak informuje dr Marek Niemirski w wypadku poszkodowanych zostało 32 osoby w tym 8 dzieci. Dzieci zostały przewiezione do szpitala przy ul. Niekłańskiej-4 dzieci, Kopernika-3 dzieci oraz Litewskiej-1 dziecko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Maciej Kot-Rzecznik Prasowy Szpitala Dziecięcego im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej informuje, że przyjęto 4 dzieci. W szpitalu na oddziale urazowo-ortopedycznym pozostaje 16 letni chłopiec u którego podejrzewa się złamanie odcinka kręgu lędźwiowego. Pozostałe dzieci zostały wypisane do domu. Posiadały nieliczne skaleczenia, otarcia oraz ogólne potłuczenia. Skąd więc takie rozbieżności w informacjach?
A co na to pogotowie ratunkowe? Sprawdzamy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.05.2011 19:09

Panie Ireneuszu, wynika z tego, że TVN24 nie potwierdza informacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani aspirant Beata Wlazłowska z Zespołu Prasowego Komendanta Stołecznego Policji potwierdza informacje przekazane przez pana Jareckiego z Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, który informuje......
w wypadku zostało poszkodowanych 35 osób. W szpitalach przebywa 30 osób wydolnych oddechowo i krążeniowo, w tym 7 dzieci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.05.2011 18:57

Wg relacji świadków wypadku: autobusem jechało wiele dzieci. Taka informacja dostała się do mediów, m.in. obecne na miejscu Polskie Radio i Radio Zet, potem była cytowana przez portale internetowe. Jednak policja i straż pożarna nie chciały jednoznacznie potwierdzić, czy to prawda. Proszę przyjrzeć się zdjęciom, są na nich dzieci i nastolatki, krzątające się po miejscu wypadku, obok namiotu.

Oficjalna informacja, podana przez TVN24 podaje, że na Niekłańską przewieziono pięcioro dzieci (nie sześcioro jak wcześniej podawał rzecznik szpitala), z czego troje już wypisano do domów.

Zdjęcia zostały zrobione kilkanaście minut po wypadku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.