Facebook Google+ Twitter

Wypadek kolejowy pod Żyrardowem. Dwie osoby wpadły pod pociąg

Około godziny 17.40, niedaleko miejscowości Radziwiłłów pod pociąg relacji Łódź Fabryczna –Żyrardów wpadły dwie osoby.

Około 17.40 niedaleko miejscowości Radziwiłłów (województwo mazowieckie) pod pociąg relacji Łódź Fabryczna –Żyrardów wpadły dwie osoby. Pociąg spółki TLK Intercity (TLK 91113), wyruszył z Łodzi o 16.31.

Z relacji pasażerów wynika, że około godzinę później, zaczął gwałtownie hamować. Niestety, nie udało się zatrzymać pojazdu. Stan ofiar nie jest znany. Trwa akcja ratunkowa.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (65):

Sortuj komentarze:

Młoda:((
  • Młoda:((
  • 05.01.2012 03:10

Niedługo rocznica Śmierci Pawła I Damiana[*]

Komentarz został ukrytyrozwiń
KoleżankaPauliny C
  • KoleżankaPauliny C
  • 03.06.2011 00:43

Zraniona a ty kim jesteś?

Komentarz został ukrytyrozwiń
zraniona
  • zraniona
  • 19.02.2011 17:30

koleżanko a powiesz mi kim jesteś

Komentarz został ukrytyrozwiń
Koleżanka Pauliny (C)
  • Koleżanka Pauliny (C)
  • 08.02.2011 02:54

zraniona) chciałaś żebym się odezwała do Cb więc jestem...

Komentarz został ukrytyrozwiń
@@@@@
  • @@@@@
  • 04.02.2011 15:14

dajcie sobie już z tym spokuj ludziska co było to już się nie odstanie

Komentarz został ukrytyrozwiń
zraniona
  • zraniona
  • 28.01.2011 15:47

koleżanko odezwisj sie do mnie i popieram mądre tu komentarze

Komentarz został ukrytyrozwiń
Znajomy
  • Znajomy
  • 28.01.2011 00:33

Po tych wszystkich/w wiekszosci/komentarzach mozna sie szybko zorientowac co Ci ludzie soba reprezentuja! Plociuchy,niedouki /od bykow w oczach sie rusza w niektorych komentarzach /zgineli bardzo mlodzi ludzie,cale zycie bylo przed Nimi! Od bardzo dawna potrzebowali pomocy medycznej/alkohol,etc-jedyna rozrywka mlodych ludzi w Bartnikach,brak pracy,mysli samobojcze-pojscie na tory,brak zrozumienia tych ludzi i ich problemow, ktore bardzo czesto mlodych ludzi przerastaja/-specjalistow lekarzy,psychologow,leczenia i terapii,ktorej nikt IM nie udzielil! i nie pomogl! Znieczulica i ploty! bo najlatwiej kogos obsmarowac jezorami nie widzac swojego postepowania,zachowania i czynow! ZOSTAWCIE ICH W SPOKOJU!!! NIECH SPOCZYWAJA W POKOJU WIECZNYM.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rodzina
  • rodzina
  • 27.01.2011 10:41

jezu ale wy ludzie głupoty gadacie dajcie sobie już z tym spokuj ich już niema w śrud nas i nie bendzie możemy ich miło wspominac ale nie gadac głupoty tak jak nie któzi do tej pory dajcie sobie juz z tym spokuj!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
AA
  • AA
  • 26.01.2011 13:48

może ty ich nie znałas moze ci sie pomyliło

Komentarz został ukrytyrozwiń
koleżanka Pauliny(C)
  • koleżanka Pauliny(C)
  • 24.01.2011 22:26

funfel) Sory pomyliłam się każdemu czasem coś się pomyli