Facebook Google+ Twitter

Wypadek. Koparką w busa...

  • mms mms
  • Data dodania: 2008-07-01 12:42

Na zdjęciu nietypowy wypadek. Ciągnik z przednią ładowarką zderzył się z busem.

DSC00018.JPG / Fot. mms

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 01.07.2008 22:27

Part! To info z jesieni ubiegłego roku dowodzi jak trudną i skomplikowaną sztuką zajmują się informatycy. Na szczęście: być fotografem to , po prostu: luzik!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2008 22:21

Licznik wyświetleń może być uaktualniany po pewnym czasie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2008 22:16

Na marginesie juz: link

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2008 22:16

No to leżymy... więcej niż wywęszyłem - wywęszyć się nie da. Tak mi się wydaje. Słowem : nie dostaniemy odpowiedzi i wyjaśnienia...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2008 22:12

Marek, uzytkownik mms mms, to uzytkownik "sztuczny". Zalozony (przez Redakcje, jak mniemam) na potrzeby nadsylajacych zdjecia komorka, ktorych ciezko jest zdefiniowac (rozpoznac) przez skrypt. Wynika to pewnie ze zle wpisanego numeru, albo jego braku, w profilu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2008 22:05

A swoją drogą - licznik odwiedzin to instytucja bardzo enigmatyczna i działające według sobie tylko znanych praw:
7 komentarzy 0 / 0 przeczytano: 2

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2008 21:59

Autor nie jest debiutantem; raczej licznik zdjęć robi kolejne okrążenie.. Natomiast likwidację exif`u można zadysponować w dowolnym momencie kolejnego (np, po zmniejszeniu) zapisu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2008 21:51

Od siebie dodam tylko, ze zdjecie, to moze i zostalo przyslane komorka (mms), ale na pewno nie zostalo wykonane komorka (vide Exif, ktorego brak - a wiec, witamy w swiecie Photoshopa). No, chyba, ze to jakas komorka sprzed potopu, ktora exifa nie zapisuje. Ale po rozszerzeniu zdjecia (DSC z niskim numerem) widac, ze to jakis "soniak", ktorego ktos wlasnie chcial przetestowac (bo nowy). :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2008 21:41

Bardzo by mnie interesowała wypowiedź autora na ten temat...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2008 21:29

Koparka zaciąga busa na złomowisko. Chyba powinno być w kategorii na luzie bo tak wygląda na próbę wprowadzenia w błąd.