Facebook Google+ Twitter

Wypadek na warszawskiej Sadybie. Cztery auta rozbite

Znowu wypadek, znowu to samo skrzyżowanie. Dzisiaj, 12 czerwca, ok. godz. 15, cztery samochody osobowe zderzyły się tuż za skrzyżowaniem ulic: Powsińska - Czerniakowska - Gołkowska - Idzikowskiego.

To jest to skrzyżowanie. / Fot. Fot. Alicja PionkowskaNiestety nie wiem co było przyczyną wypadku. Zbyt późno się o nim dowiedziałam. Samochody stały już obok siebie, z boku, na lewym pasie. Kilka osób gorączkowo dyskutowało, byli zdenerwowani. Trudno dziwić się, że nikt nie bardzo chciał rozmawiać z osobą z aparatem. Jedna osoba ranna została odwieziona do szpitala. Auta są rozbite. Policja zajęta była rozmową z uczestnikami zdarzenia i spisywaniem protokołu.

Niedawno, 11 maja br., na tym samym skrzyżowaniu też doszło do wypadku. Przewróciła się ciężarówka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Można o tym przeczytać tu.

Uszkodzone auta, tuż po wypadku. / Fot. Fot. Alicja PionkowskaNiestety to skrzyżowanie jest niebezpieczne. Zdarzają się tu dość często stłuczki, dochodzi do wypadków. Dla pieszych jest „krótkie” światło, trzeba prawie biec, aby zdążyć przejść na drugą stronę. Brak jest możliwości skrętu w lewo na strzałce. To bardzo ruchliwe miejsce i, jak nieomal wszędzie w Warszawie, jest tu coraz trudniej jeździć. Wpływa ma na to otoczenie skrzyżowania. Przybyło domów, obok jest zjazd z Trasy Siekierkowskiej, na której jest zawsze ogromny ruch. Niedaleko stoi kościół, jest coraz więcej sklepów.

Skrzyżowanie modernizowane było kilka lat temu. Ulica Gołkowska chyba trzy lata temu była remontowana i stała się z małej uliczki nieomal arterią, po której - pomimo zakazu - jeżdżą ciężkie samochody, szaleją motocykliści - bo niezła nawierzchnia, choć już widać pęknięcia. Cały ten ruch dodatkowo „wypada” na skrzyżowanie. Jednak na pewno inżynierom komunikacyjnym udałoby się coś usprawnić, aby było lepiej, bezpieczniej, aby nie dochodziło do ciągłych wypadków.

 / Fot. Fot. Alicja Pionkowska / Fot. Fot. Alicja PionkowskaTen spokój to tylko pozory, tu wszyscy pędzą. / Fot. Fot. Alicja Pionkowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.