Facebook Google+ Twitter

Wypadek przy pracy, teatrzyk, a może początki rozłamu w Ruchu Palikota?

28 stycznia br. w Szczecinie odbył się kongres Ruchu Palikota. Jego przebieg daje dużo do myślenia w związku z ewentualnym rozłamem w partii. Czy zjazd ugrupowania zostanie powtórzony?

Janusz Palikot ma się nad czym zastanawiać. Czyżby w jego partii miało dojść do rozłamu? / Fot. Aargambit/Creative Commons 3.0Od pewnego czasu mówi się o rozłamie w Ruchu Palikota. Czyżby to co wydarzyło się podczas kongresu w Szczecinie, który miał wybrać szefa okręgu, było potwierdzeniem tych domysłów? Być może jest to początek czegoś złego dla tego ugrupowania.

W porannych wiadomościach Polskiego Radia Szczecin słyszałem, że podczas szczecińskiego kongresu RP 28 stycznia 2012, który miał wybrać szefa okręgu, doszło do awantury. Jedna z frakcji zakwestionowała sposób liczenia głosów i w akcie sprzeciwu wyszła z sali.

Posłowi Andrzejowi Piątakowi jest przykro, ale czy musiało do tego dojść?
Z pewnością coś nie było przygotowane jak należy. Przebieg tego kongresu powinien być nauczką, że należy dokładniej przygotowywać tak ważne zebrania. Poza tym dobry wynik wyborczy do Sejmu zobowiązuje i zainteresowanie władz centralnych Ruchu Palikota powinno być większe. Tymczasem nie było nawet obserwatora, jak twierdzi jeden z Forum dyskusyjne strony "RUCH PALIKOTA – klub szczeciński".

Czy kongres zostanie powtórzony? A może to tylko taki spokojny teatrzyk?

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Wacek Legoń
 • Wacek Legoń
 • 21.02.2012 14:01

Nooooo, jeszcze nam pokażą co potrafią. Oni się nie rozłamią. Oni wyczuwają dobrze co jest grane i ani Wałęsa ani Kalisz nie wiedzą jeszcze i długo nie zajarzą co jest z tym ruchem Palikotowym.
Swoją drogą coś takiego jest w Polsce porzebne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tadek T....
 • Tadek T....
 • 14.02.2012 14:31

No, jak teraz sie zbłaźnią ci panowie z tego PR to bedzie szkoda. Niech lepiej sie przyłożą faktycznie i nie improwizują jak napisał p. Robert.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wykuwanie, hartowanie, dopasowywanie .......... . "W koło Macieju....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z wykuwaniem, zwłaszcza elit, przeważnie jest... trudno. Trzeba pokonać wiele przeszkód i niespodzianek. Jeśli to się uda to już wtedy wszystko idzie łatwiej - jeśli czegoś się nie sknoci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bronisław Tomaszewski
 • Bronisław Tomaszewski
 • 01.02.2012 12:51

Wykuwają się elity w walce. Tak się mówiło kiedyś bo i tak było Dzisiaj nikt nie musi walczyć tylko umieć gadać i czasem głóśniej sie zachowywać żeby być zauważonym i w końcu być najlepszym w czymś. Może w po
przyszłości w rządzeniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oj Elka
 • Oj Elka
 • 01.02.2012 10:02

Tak się wykuwają" kadry przyszłych władców naszego kraju. Umocnią się i będą zmiany których obecni władcy nie chcą lub nie potrafią dokonać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jadwiga L
 • Jadwiga L
 • 30.01.2012 14:00

Z tymi kobietami bez przesady. Wielu poważnych i światłych naukowców wiąże nadzieje z Ruchem Palikota z różnych bardzo ważkich powodów. Nie miejsce jednak na to, aby je wymieniać. Wiadomo jak się hartuje stal, a ludzie też muszą przejść cykl hartowania i dojrzewania do ról!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Danuta Mielna
 • Danuta Mielna
 • 30.01.2012 11:51

Duża część kobiet zagłosowała na przystojnego w wyborach do Sejmu z nadziejami na to, że coś dobrego zacznie się dziać dzięki młodym i nieskażonym jeszcze. Być może to lekcja pokory z tym co się tam na konferencji działo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 29.01.2012 20:54

Ostro było , przepychanki przy mównicy, awantura . Przegrana frakcja składa protest do centrali , nie uznają wyboru pani logopedki na szefa . Wiedzieli ,że będzie zadyma bo wyprosili dziennikarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Porazinski
 • Jan Porazinski
 • 29.01.2012 20:06

Na teatrzyk to z pewnoscią nie wyglądało. Poczytałem sobie na tym forum szczecińskiej strony RP i tam ostro sie goscie wypowiadają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.