Facebook Google+ Twitter

Wypadek przy skrzyżowaniu Spacerowej i Belwederskiej

Samochód osobowy,jadący z nadmierną prędkością zjechał z pasa na chodnik, uderzając w latarnię.

22 grudnia około godziny 21.30 w Warszawie, przy skrzyżowaniu ulic Spacerowej i Belwederskiej samochód osobowy, jadący z nadmierną prędkością,Zdjęcie miejsca zdarzenia z 23.12(dzień po wypadku).Widać oznaczone pasami puste miejsce po wyrwanej letarni i ślady opon na trawie na zakręcie zjechał na chodnik, uderzając w latarnię.

W wyniku zderzenia pojazd odbił się od latarni, która zaczęła się przewracać, obrócił się o 180 stopni i wjechał na nią. Świadek zdarzenia ruszył, by udzielić pomocy ofierze wypadku. Poszkodowany był przytomny i nie chciał z niej skorzystać.

Kierowca prawdopodobnie doznał szoku. Zaczął trąbić, próbował odjechać,a w końcu zdesperowany wysiadł z samochodu i usiłował przesunąć latarnię, która uniemożliwiała mu odjechanie. W tym momencie przyjechała policja.

Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Jedynym poszkodowanym jest kierowca, który nie doznał widocznych obrażeń. Nie było utrudnień w ruchu. O godzinie 23 w miejscu zdarzenia stał poważnie uszkodzony samochód, którego kierowcę odwieziono do szpitala, dwa samochody policyjne i kilku gapiów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

tak to bywa ....pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.