Facebook Google+ Twitter

Wypadek w Bojmiu. Busem jechał zespół Spirituals Singers Band

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2014-05-01 14:19

1 maja w godzinach porannych w Bojmiu leżącym w woj. mazowieckim doszło do wypadku. Busem podróżowali artyści wrocławskiej grupy Spirituals Singers Band.

 / Fot. By Łukasz Golowanow (konflikty.pl) [see page for license], via Wikimedia CommonsDo wypadku auta wiozącego członków zespołu Spirituals Singers Band doszło w godzinach porannych w Bojmiu na krajowej „2”.

Busem podróżowało 8 osób. W wyniku wypadku dwóm z nich barierki obcięły nogi. Jedna została zabrana do pobliskiego szpitala w Siedlcach, druga wymagała przetransportowania śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Warszawy. Pozostałym rannym na miejscu pomocy udzielili ratownicy.

Artyści mieli o godzinie 11.00 dać koncert pt. "Santo Subito Litania do polskich Świętych" w kościele pw. Św. Józefa w Siedlcach.

Polskie Radio podało, że prawdopodobną przyczyną wypadku było nagłe wtargnięcie zwierzęcia na jezdnię. Kierowca pojazdu był trzeźwy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Ma Pani rację. Tak mówią inni artyści, ci którzy go znali osobiście, którzy znali go z występów. Nikt nie przypuszczał, że nie uda się go uratować. Zmarł w szpitalu w Warszawie, do którego przetransportowało go Pogotowie Lotnicze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Śmierć Włodzimierza Szomańskiego to duża strata dla kultury. Pamiętam początki zespołu Spirituals Singers Band i fantastyczny odbiór występów. I tak było przez lata. [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

[*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

[*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

W wyniku obrażeń odniesionych w wypadku zmarł założyciel zespołu - Włodzimierz Szomański. [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.