Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23539 miejsce

Wypadek w Dąbroszynie. Szukamy świadków

Poszukiwani są świadkowie tragicznego wypadku na lini kolejowej w Dąbroszynie.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. fot. Paweł Krymarys6 sierpnia 2011 r., między godziną 20 a 23, w okolicach stacji kolejowej w Dąbroszynie (5 km od Kostrzyna nad Odrą), przebywał Łukasz. Nadjeżdżał pociąg. Nagle, skład się zatrzymał. Pasażerowie nie wiedzieli, co się stało, nie rozumieli, dlaczego pociąg stoi. Po przyjechaniu policji okazało się, że przyczyną postoju pociągu było potrącenie mężczyzny(tym mężczyzną był Łukasz), który siedział na torach. Nie wiadomo, czy był pijany - wykaże to sekcja zwłok.

Prośba do osób mogących pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia

Jeśli ktoś był świadkiem tego wydarzenia, proszę o kontakt na wrocławskim forum komunikacji. Pomoże to odtworzyć wydarzenia tej feralnej nocy i wyjaśnić sprawę śmierci mężczyzny.

Źródło:G.Lubuska i WFK

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

mężczyzna siedzącym na torach był Łukasz który przebywał w okolicach Stacji w Dąbroszynie na fotkach kolejowych. Kolej była jego miłością ,został skradziony sprzęt fotograficzny,telefoon i kamera( aparat Canon 550D o numerze seryjnym 1532907230 + obiektyw Sigma 17-70mm, kamera Sony DCR-SR58E i telefon: NOKIA 5230), jeśli ktoś będzie mógł wskazać jakiś ślad w tej sprawie będę wdzięczny za pomoc. Dla mnie to ważna sprawa bo Łukasz był jednym z MK . Łukasz niech dla ciebie będzie zawsze na szlaku zielone <">

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.