Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23742 miejsce

Wypadek w Gryficach. Brawura, brak wyobraźni czy znajomości przepisów

Kierowca samochodu osobowego zapomniał spojrzeć w lusterko i włączyć kierunkowskaz. W tym czasie wyprzedzał go motocyklista. Osiemdziesiąt metrów od ronda w Gryficach.

Wypadek w Gryficach, do którego doszło w sierpniu osiemdziesiąt metrów od ronda, to klasyczny przykład braku wyobraźni i znajomości przepisów. Kierowca samochodu osobowego skręcił w lewo, ale nie sprawdził w lusterkach co dzieje się wokół niego i nie włączył kierunkowskazów. W tym samym czasie wyprzedzał go inny nadjeżdżający motocyklista. Efekty pokazuję na załączonych zdjęciach.

Moc silnika tego motocyklu około 140 KW, czyli prawie trzykrotnie więcej niż samochodu osobowego Opel Astra. / Fot. Piotr WierzbickiMożna powiedzieć, że nie ma części, która nie byłaby uszkodzona. / Fot. Piotr WierzbickiWykonałem zdjęcia z każdej strony. Dla analityków jest to przydatne. / Fot. Piotr WierzbickiPracujmy nad ludzką wyobraźnią. / Fot. Piotr Wierzbicki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ale co stało się z kierowcą motocykla? Jeździłem parę sezonów Junakiem i wiem jak łatwo można się przenieść na tamten świat. Mam wiele sympatii do motocyklistów. Niech szczęśliwie wracają do swych domów, z podróży.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najgorsze jest to, że coraz większa liczba kierujących nie sygnalizuje zamiaru wykonania manewru a sam fakt wykonywania. Skąd to się bierze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.