Facebook Google+ Twitter

Wypadek w Weston w Connecticut. Samochód wpadł do rowu

16 sierpnia o godz 1:42 w Weston pędzący samochód zerwał stalowe ogrodzenie i wpadł do rowu. Policja ustala przyczynę wypadku.

Weston - 16 sierpnia 2011 r. godz.01:42 przy ul.Lyons Plains / Fot. Magda KalkowskaWeston - 16 sierpnia 2011 r. godz.01:42 przy ul.Lyons Plains / Fot. Magda KalkowskaO Weston pisałam już parokrotnie w naszym serwisie dzięki Magdzie Kalkowskiej, która była na miejscu zdarzenia, po wypadku w Connecticut.Weston - 16 sierpnia 2011 r. godz.01:42 przy ul.Lyons Plains / Fot. Magda Kalkowska

"Nie znam szczegółowych informacji" - mówi Magda Kalkowska. "Wiem, że kierowca znajduje się w szpitalu".

Postanowiłam sprawdzić informacje, jakie otrzymałam od Magdy.

Jak doszło do wypadku na północ od Lyonu Plain Road w Weston?

Tuż przed godzina czternastą, dwóch mieszkańców Weston pracowało w domu. Nagle usłyszeli huk i zobaczyli czerwony samochód typu van. Samochód był przewrócony. Szybko podbiegli do wraku. Jeden z nich podbiegł w stronę kierowcy pojazdu.

Na szczęście, kierowca vanu był przytomny, tylko wciśnięty w fotel samochodu. Kolejny świadek wypadku kopnął w przednią szybę, aby wydobyć kierowcę.

Straż pożarna przybyła na miejsce zdarzenia w pięć minut po zdarzeniu.
Świadkowie twierdzą, że huk był tak ogromny, że "zabrzmiało to jak eksplozja". Nie sądzili, że kierowca samochodu żyje.

Ruch samochodów był opózniony.

Z relacji wiadomo, że wypadek wydarzył się przy ul. Lyons Plains 16 sierpnia 2011 r. dokładnie o godz. 1:42. Prawdopodobnie przyczyną była nadmierna prędkość kierowcy ciężarówki.

Weston - 16 sierpnia 2011 r. godz.01:42 przy ul.Lyons Plains / Fot. Magda KalkowskaWeston - 16 sierpnia 2011 r. godz.01:42 przy ul.Lyons Plains / Fot. Magda Kalkowska
Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.