Facebook Google+ Twitter

Wypadek w Zielonce koło Bydgoszczy. Śmierć trzech motocyklistów

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2012-04-14 14:58

Tragiczny wypadek motocyklistów koło Bydgoszczy. W sobotę 14 kwietnia, około godz.12.10, w okolicach Stryszka, doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i dwóch motocykli. Śmierć na miejscu poniosły trzy osoby jadące motocyklami.

 / Fot. PAP/Tytus Żmijewski - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem -
hondą CRV, skręcając w lewo zajechała drogę dwóm motocyklom i doprowadziła do wypadku. Jadący za nią citroen nie zdążył zahamować i wjechał w tył hondy. Kierujący citroenem został odwieziony do szpitala. Kierującej hondą nic się nie stało. Obecnie nie można jeszcze ustalić wieku i płci ofiar wypadku
. - poinformował serwis Nasze Miasto dyżurny KWP w Bydgoszczy sierż. szt. Piotr Duziak.

Czytaj też: Andrzej i Jacek nie byli dawcami nerek!

Więcej zdjęć w serwisie Nasze Miasto

TM

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (30):

Sortuj komentarze:

Waldek87
  • Waldek87
  • 19.04.2012 14:53

Mam motocykl, który ma silnik o mocy 110 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o przyspieszenie to nie maja z nim szans najpopularniejsze auta na naszych drogach. Mimo to kierowcy aut (też mam samochód) podpuszczają mnie w niewybredny sposób. Mam jednak olej w głowie i nie daje się sprowokować debilom z puszek. Nie wiem jak można sądzić, że wygra się wyścig z pojazdem, na którego 1 kg masy przypadają jakieś 2 kuce. Uważam, że droga publiczna to nie tor wyścigowy, więc staram się jeździć przepisowo, ponieważ jestem świadom zagrożeń, które czekają na motocyklistów w ruchu drogowym. LwG Panowie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Basia
  • Basia
  • 17.04.2012 13:58

według nowych dowodów wynika, że to kierowca citroena chciał ominąć honde i w nią uderzył z tyłu z prawej strony...więc gdyby o nią nie zahaczył to tylko on wyjechał by przed motocyklistów!!! debil za kierownicą!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
xxx
  • xxx
  • 16.04.2012 21:26

sprawczyni podobno pracuje w prokuraturze także wina spadnie na motocyklistów lub będzie nadzwyczaj wyrozumiały wyrok - tak już jest w państwie prawa

Komentarz został ukrytyrozwiń
edgemen
  • edgemen
  • 16.04.2012 15:58

mnie zastanowilo jeszcze jedno. dlaczego ten samochod ma zniszczenia sprzodu? jesli kierujaca nim kobieta skrecala w lewo, to nadjezdzajacy z naprzeciwka motocyklisci powinni uderzyc w prawy bok...

Komentarz został ukrytyrozwiń
EWA
  • EWA
  • 16.04.2012 11:45

Przykre gdy na drodze giną ludzie, sama mam motocykliste i wiem jak to jest oglądać w wiadomościach takie tragedie, ogromne współczucie dla rodzin ofiar... (*)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kawa
  • Kawa
  • 16.04.2012 10:07

Do "nie ważne !!!!!"
Radzę czytać ze zrozumieniem teksty. Czy ja napisałem, że motocykliści wariowali czy świrowali?
Moja wypowiedź była skierowana do osób, które nigdy nawet nie stały obok motocykla a zawsze zwalają winę na motocyklistów. Sam mam motocykl i wiem jak trzeba uważać na kierowcow samochodów.

Była ewidentna wina kierującej hondą i tyle, szkoda trzech istnień.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nick
  • Nick
  • 15.04.2012 23:24

Brak szacunku w komentarzach , tak jak brak szacunku na drodze . Jedno jest pewne ; wielu jeszcze zginie na polskich drogach .

Komentarz został ukrytyrozwiń
jack
  • jack
  • 15.04.2012 23:12

Ewidentna! wina kierujacej samochodem, zabrala zycie trzem mlodym ludziom. Rodzice i
znajomi tych zamordowanych dzieci powinni zrobic "pieklo" dla "calej rodziny" tej kobiety, zeby juz do konca zycia zyli z przeswiadczeniem ze sa mordercami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
VictoriusX
  • VictoriusX
  • 15.04.2012 23:04

Oczywiście, że samochód leżący w rowie nie najechał na tył Hondy i nie wepchnął tego dużego SUVA na pas, którym jechali MOTOCYKLIŚCI. Autko z rowu nie ma w ogóle uszkodzonego przodu. Honda natomiast tak, co świadczy o tym, że kierująca nią Pani zaczęła skręcać w lewo gdy MOTOCYKLIŚCI byli tuż przed nią. Zostali zaskoczeni jej manewrem i nie mieli najmniejszych szans na żadną reakcję.
Od 25 lat jeżdżę samochodem bez najmniejszej kolizji, ale dopiero gdy wsiadłem na motocykl dotarło do mnie jak bardzo niebezpieczne są nasze drogi. Dzięki motocyklowi moja jazda autem stała się jeszcze lepsza i bezpieczniejsza dla innych uczestników ruchu drogowego.Wiem, że nie unikniemy wszystkich tragedii,ale wiem też, że przestrzeganie przepisów, rozwaga i wzajemny szacunek może je znacznie ograniczyć. DBAJMY WSPÓLNIE O BEZPIECZEŃSTWO NAS WSZYSTKICH I UWAŻAJMY NA SIEBIE WZAJEMNIE, BO WSZYSCY JEDZIEMY NA TYM SAMYM WÓZKU.

Komentarz został ukrytyrozwiń
takolin
  • takolin
  • 15.04.2012 22:58

Niewtajemniczonych informuję, że Triumph Rocket którym jechali Jacek i Kuba waży 350 kg i przy V=60km/h to pocisk burzący. Jacek nie był głupcem, a do tego wiózł siostrzeńca.