Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1127 miejsce

Wypalona miłość i dwa samochody

„Rzadko bywa ogień bez dymu, a rzadziej jeszcze miłość bez kłopotów” - dowodził poeta okresu oświecenia, prawnik Wincenty Ignacy Marewicz. Płomienie mogą oznaczać głębokie uczucie, cierpienie, jak i zgliszcza.

 / Fot. Archiwum KMP w LegnicyDyżurny Komisariatu Policji w Chojnowie otrzymał informację o palących się w pobliżu dworca PKP dwóch samochodach.

Policjanci, przybyli niezwłocznie na miejsce zdarzenia, przesłuchali pokrzywdzonych oraz świadków zdarzenia.

Jak się okazało 27 - latek, kiedy dowiedział się, że jego była dziewczyna jedzie z koleżanką na imprezę postanowił, że będzie im towarzyszył. Kiedy usłyszał słowa sprzeciwu, zareagował impulsywnie. Zaczął grozić jednej z nich pozbawieniem życia.

Kobiety zaparkowały pojazd niedaleko dworca i udały się pociągiem na spotkanie, które zostało przerwane informacją o podpalonym samochodzie.

-Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do stawianych mu zarzutów uszkodzenia mienia, kierowanie gróźb karalnych - / Fot. Archiwum KMP w Legnicy informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z KMP w Legnicy. - Swoje zachowanie tłumaczył tym, że zdenerwował się i w złości podpalił samochód.

Zaparkowany obok pojazd również uległ zniszczeniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.