Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11044 miejsce

Wypełnij lukę. Dodaj widget Wiadomości24 na swojej stronie internetowej

W sieci pojawił się nowy serwis - wypelnijluke.pl. Dzięki niemu twórcy stron internetowych i blogów, mogą dodawać widgety z serwisów Polskapresse. My zachęcamy Was do umieszczenia na swoich stronach "okienka" Wiadomości24.

Serwis Wypelnijluke.pl / Fot. zrzut z ekranuPomysł serwisu jest bardzo prosty. Dzięki niemu, w kilku krokach możemy wygenerować widget dla naszego ulubionego serwisu. W tym celu należy wejść na stronę wypelnijluke.pl i z dostępnych "okienek" wybrać to, które nas interesuje. W naszym przypadku będzie to oczywiście widget Wiadomości24.

W kolejnym kroku, wybieramy z menu po lewej stronie ilość linków, które mają się wyświetlać w okienku, jego szerokość i wysokość, a także dział, z którego będą pokazywane informacje. W tym przypadku mamy do wyboru linki do artykułów z całego serwisu,Gotowy widget Wiadomości24 / Fot. zrzut z ekranu ale również takie działy, jak Wydarzenia, Kultura czy choćby Styl życia. Po wybraniu intersujących nas opcji klikamy w przycisk "Generuj embed" i ...gotowe. Teraz wystarczy przekleić kod na naszą stronę www i możemy cieszyć się widgetem Wiadomości24.

Co daje zamieszczenie widgetu na własnej stronie? Przede wszystkim podnosi jej atrakcyjność. Dzięki niemu odwiedzający nas czytelnicy, będą mieli - całkowicie legalnie - dostęp do najświeższych informacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dodać kilka "okienek". Obok Wiadomości24 możemy zamieścić widget "Polska The Times", ale również dziennika lokalnego np. "Kuriera Lubelskiego" czy "Gazety Krakowskiej".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.09.2010 08:18

Dobry pomysł, już to zrobiłem na http://www.fitnessheaven.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.