Facebook Google+ Twitter

"Wypierzmy lepszą Polskę" – protest Partii ĘĄ

Nowe wcielenie Szymona Majewskiego – Ędward Ącki, przewodniczący partii ĘĄ zaprasza na Wielkie Narodowe Pranie Brudów, które odbędzie się 13 października w Warszawie.

Plakat Ędwarda Ąckiego w ostatnim numerze Gazety Wyborczej / Fot. skan plakatuJest to drugi wiec Partii ĘĄ – na pierwszym przedstawiono przewodniczącego partii Ędwarda Ąckiego oraz rozdawano, w sklepach, w centrum Warszawy upominki związane z Partią ĘĄ – Szczerzy do bólu.

Drugi wiec pod hasłem: „Wypierzmy lepszą Polskę” odbędzie się 13 października pod Pałacem Kultury w Warszawie.
Partia ĘĄ – Szczerzy do bólu promuje Ę. Ąckiego jako kandydata do Sejmu. Partia nie ukrywa, że ich celem są pieniądze na potrzeby rodziny lidera. Ędward Ącki w programie "Złote Tarasy" zapytany przez Martynę Wojciechowską o to, jakim sposobem zamierza zdobyć władze, odpowiada - „Postanowiłem po prostu postawić na naturalność, nie będę jakby… To znaczy, przede wszystkim mój postulat główny, który jakby gdzieś tutaj jest głównym postulatem to, że ja daje sobie 10 % na nieuczciwość. Uznałem, że 90 % uczciwości, 10 % nieuczciwości. Stawiam na po prostu jawność pewnych jakby historii, które mam zamiar robić. Na przykład jeżeli będę przyjmował jakąś łapówkę, chcę ją przyjąć jawnie, żeby wszyscy o tym wiedzieli, żebym po prostu nie musiał się potem wstydzić nagle.”

Przewodniczący partii wzywa wszystkich, którzy chcą „wyprać lepszą Polskę”, aby przyszli pod Pałac Kultury od strony Al. Jerozolimskiej wraz ze swoimi brudami i miskami. Na spotkaniu pojawi się lider Partii, Ędward Ącki. W planie imprezy, oprócz wyżej wspomnianego prania brudów, organizatorzy przewidzieli różne atrakcje oraz niespodzianki. Wszystko pod hasłem "Wypierzmy lepszą Polskę".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Twoim żartom jeszcze wiele brakuje do żartów Majewskiego. Taką mamy pointę z tej rozmowy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poczucie humoru zapewne posiadam, ironią posługuje się na co dzień, a majewsiego żarty są co najmniej na poziomie żartów o holokauście, jak lubisz się z pewnych rzeczy śmiać to się śmiej tylko nie eksploduj, bo mamie dywan pobrudzisz. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Duże znaczenie w śmianiu bądź nie śmianiu z żartów Majewskiego ma poczucie humoru. Tobie najwyraźniej go brakuje lub jest bardzo ograniczone.

Komentarz został ukrytyrozwiń

TvN-owi nie potrzebni są kreatywni ludzie o własnym światopoglądzie, majewski zaistniał bo był wakat na kretyna który poleci po jednej bandzie i w stu procentach to wykorzystał tego nie można mu zarzucić. Odniósł sukces, na szczęście jest on tylko połowiczny bo właściwa swojemu stanowi „ciemnota” smieje się z jego żarcików a reszta nad nim po prostu płacze bądź całkowicie to bagatelizuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żaden kretyn nie doszedł by do takich sukcesów. Własny program to jest sukces. Może założenie Partii ĘĄ nie jest sukcesem, ale na pewno dobrą ideą. Na pewno ma na celu ośmieszenie obecnego rządu i tego co się dzieje w polskiej polityce. Majewski jest wg. mnie śmieszny, bo głupkiem to można nazwać np. Michała Koterskiego, który ostatnio (w pon.) właśnie w programie SMS dał porcję niezłej głupoty. Jednak z żartów obydwóch śmieje się jednakowo :) pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znowu ten kretyn nawet tu. Majewski przecież on jest żałosny i głupi, dziennikarzyna z przerośniętym ego, pewnie zatwardziały onanista.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.