Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30533 miejsce

Wypłata gotówki w sklepie? Tak, to możliwe.

Brakuje Ci gotówki? W pobliżu nie ma bankomatu? Idź do sklepu, zrób zakupy, zapłać kartą i poproś sprzedawcę o wypłatę pieniędzy.

fot. www.mbank.com.pl Od kilku dni klienci kilku polskich banków mogą wypłacić gotówkę, robiąc codzienne zakupy. Warunkiem jest posiadanie debetowej karty VISA i obecność punktu oznaczonego logiem "VISA cashback".

Od początku września klienci niektórych banków mogą wypłacać gotówkę, robiąc zakupy w Empiku, Realu lub na stacjach benzynowych BP. Wystarczy, że w wymienionych punktach dokonamy zakupu, za który zapłacimy kartą. Nie ma podanego limitu, za ile musimy kupić, aby skorzystać z usługi cashback. Na dobrą sprawę, jeśli chcemy wypłacić gotówkę wystarczy...kupić paczkę zapałek za 10 groszy i poprosić sprzedawcę, aby wypłacił nam pieniądze z naszego konta. Limit pojawia się dopiero, przy kwocie jaką chcemy wypłacić. Jednorazowo jest to 200 złotych.
Na razie usługa jest darmowa, ale niektóre banki zapowiadają od początku przyszłego roku wprowadzenie 50 groszowej opłaty.

fot. www.mbank.com.plWiele osób, zwłaszcza starszych, przed zakupami wypłaca pieniądze z bankomatów, a dopiero później udają się na zakupy. Innych odstraszają od zakupów kartą formalności z tym związane i ewentualne prowizje.
Przewagą usługi cashback nad tradycyjnym bankomatem jest oszczędność czasu oraz możliwość wypłacenia bilonu. Najmniejsza kwota jaką możemy wypłacić z bankomatu, w zależności od jego rodzaju, to 10 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

ciekawe bo teraz pod nazwą Cashback zaczęto promować taką oto usługę www.tortura.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Masz rację, patrząć na Łódź, to czasem mi łatwiej iść parę kroków do bankomatu niż do sklepu i płacić kartą. Lecz może trzeba to zmienić...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Asen, tu chodzi nie tylko o banki internetowe, ale także te tradycyjne... niestety nie mogłem wymienić w artykule ich nazw. Jedynym warunkiem jest posiadanie karty VISA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.