Facebook Google+ Twitter

Wypowiedzi po meczu AZS Częstochowa - Pamapol Wieluń

Wypowiedzi kapitanów oraz trenerów po meczu AZS Częstochowa a Pamapol Wieluń, który odbył się 19 kwietnia i zakończył wygraną drużyny z Częstochowy 3:0.

Andrzej Stelmach (kapitan Pamapolu Wieluń) - Ciężko komentować cokolwiek po takim meczu. Przegraliśmy bardzo łatwo i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Bez względu na to, że mieliśmy mniejszą motywację niż Częstochowa żeby grać w pucharach, zagraliśmy beznadziejnie i to było widać na boisku. Jest mi za to bardzo wstyd, bo powinniśmy do końca walczyć. Gratuluję rywalom, życzę im, żeby te piąte miejsce zdobyli, bo chciałbym, żeby Częstochowa kontynuowała grę w europejskich pucharach.

Piotr Łuka (kapitan AZS-u Częstochowa) - Ten mecz dla nas wyglądał zgoła odmiennie, bo był bardzo łatwy i przyjemny, w pewnych momentach nawet śmieszny, bo nie ukrywam, że niektóre akcję obu drużyn wzbudzały dzisiaj salwy śmiechu na sali i u nas samych także. Udało nam się wygrać, co było naszym celem. Wygraliśmy najmniejszym nakładem sił i cieszymy się z tego bardzo. Awansowaliśmy do dalszej rundy. Teraz przed nami mecze o piąte miejsce i na tym się będziemy koncentrować.

Damian Dacewicz (trener Pamapolu Wieluń) - Od momentu kiedy zagwarantowaliśmy sobie ósme miejsce w play offach do tego meczu graliśmy siatkówkę. W tym spotkaniu zabrakło walki, a jak nie walczymy to obraz naszej gry jest bardzo słaby. Z drugiej strony było widać zespół, który jest zmotywowany do tego, żeby grać do końca o to piąte miejsce. Widać było, że zawodnicy są mocno skoncentrowani na grze i chcieli wygrać 3:0. Też tak się stało. Do tematu siatkówki nie chciałbym już wracać. Chciałbym się dołączyć do kondolencji związanych ze śmiercią tylu mądrych i sławnych ludzi, którzy zginęli pod Smoleńskiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.