Facebook Google+ Twitter

Wypowiedzi po meczu Włóniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz

25 kwietnia na Arenie Częstochowa, odbył się mecz pomiędzy Włókniarzem Częstochowa, a Polonią Bydgoszcz w którym drużyna gospodarzy zwyciężyła 44:43.

25 kwietnia na Arenie Częstochowa, odbył się mecz pomiędzy Włókniarzem Częstochowa, a Polonią Bydgoszcz w którym drużyna gospodarzy zwyciężyła 44:43. Oto, co trenerzy i zawodnicy powiedzieli po meczu na konferencji prasowej:

Grzegorz Walasek - zawodnik Polonii Bydgoszcz - Muszę przyznać, że dość dobrze mi się jeździło po torze, chociaż był dość trudny. Miałem również bardzo dobrze dopasowane motocykle na starcie, jak i na całym torze. Dla mnie nie ważne jest to, że przegraliśmy, ale to przecież jest pierwszy mecz ligowy. Mam nadzieję, że następny będzie dużo lepszy.

Jacek Woźniak - trener Polonii Bydgoszcz - Myślę, że o wyniku końcowym zadecydował bieg dziesiąty. Gratuluję zwycięstwa rywalom, bo drużyna częstochowska zasłużyła na to zwycięstwo i tyle. Ja spodziewałem się, że tor będzie przyczepny, chociaż my wolimy jeździć na twardym. Tor był równy dla wszystkich i nieważne, że było przyczepnie...

Jan Krzystyniak - trener Włókniarza Częstochowa - Jest to zespół do oszlifowania. Są dwie granice wiekowe zawodników, bo są zawodnicy doświadczeni i młodzi. Nad tą młodszą grupą trzeba będzie więcej popracować. Mimo, że wygraliśmy, byliśmy słabsi fizycznie w tym meczu. Tracenie pozycji na trasie i upadki były spowodowane brakiem siły i brakiem wiary w siebie, a także w swoje możliwości.

Wypowiedzi zebrał - Damian Leciak.

To był pojedynek o którym trudno będzie zapomnieć. Bardzo wyrównany i do końca trzymający w napięciu. Na długo pozostanie w mojej pamięci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.