Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

430 miejsce

Wyprawa na rowerach do doliny rzeki Uklei. Część II

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku były tutaj przepiękne polany. Wszystko zarosło i teraz jest to ostoja jeleni. Należy zbadać, czy była tutaj starosłowiańska osada? Przed II wojną światową planowano tutaj fabrykę zbrojeniową.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Nad rzeką Ukleją w dorzeczu rzeki Regi wędkarzy nie brakuje. Czysta i zaliczona w klasyfikacji do rzek górskich sprawia, że pstrągi czują się tutaj wyśmienicie.Fot. Piotr Wierzbicki
Nad rzeką Ukleją w dorzeczu rzeki Regi wędkarzy nie brakuje. Czysta i zaliczona w klasyfikacji do rzek górskich sprawia, że pstrągi czują się tutaj wyśmienicie.
Fot. Piotr Wierzbicki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

5* Zdeptałem tamten las i trochę zjeździłem. Ukleja w tym miejscu jest pięknym "potokiem" i wydaje się, że coś mówi. Ale co?
Basiu, dziadkowie wiedzą co mówią. Sądzę, że wierzysz mi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

50 lat dla lasu , to już las dojrzały aczkolwiek jeszcze młody. Podobno 25 lat trwa hodowla lasu, jak jedno pokolenie. Tak mówił mi mój dziadek. Wspaniała wycieczka.
Ileż ciekawostek i jak wiele może wyczytać spostrzegawcze oko. Taki zakątek to jak kawałek puszczy. To trzeba przeżyć na żywo, a nie na ekranie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Isabell, jesteś człowiekiem wielkiego serca. Myślałem że mój umysł reaguje nieprawidłowo. Ten pyszczek jak się dobrze przyjrzeć, jest zabawny. Głowę strusia załączę do artykułu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe zdjęcia, szególnie interesujące jest to ostatnie w formie gada z innej epoki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.