Facebook Google+ Twitter

Wyróżnij się albo zgiń! Twój tekst także w "Echu Miasta"?

Dziennikarze obywatelscy na łamach papierowej gazety? Tak! Wiadomości24.pl podpisały umowę o współpracy z redakcją bezpłatnej gazety „Echo Miasta”. Pierwszy materiał pojawi się już w poniedziałek 7 kwietnia we wszystkich 7 wydaniach „Echa Miasta”. Jego tytuł - nomen omen - „Wyróżnij się albo zgiń!”.

 / Fot. www.echomiasta.plMarta Jurczak, praktykantka Wiadomości24.pl, będzie pierwszą dziennikarką obywatelską, której materiał znajdzie się na łamach "Echa Miasta", bezpłatnej gazety ukazująca się w poniedziałki i czwartki w: Warszawie, Trójmieście, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Łodzi. Sprawdźcie w poniedziałek sami!

Na razie podpisaliśmy umowę do końca czerwca. Umowa stanowi m.in., że „Echo Miasta” może skorzystać z materiałów pochodzących od dziennikarzy obywatelskich Wiadomości24.pl. Za materiały, które znajdą się na czołówkach (okładce) jednego z wydań tej gazety lub będące inspiracją do powstania takowego ich autor otrzyma od redakcji „Echa Miasta” honorarium. Powyższe ustalenia oznaczają, że za swój tekst Marta Jurczak nie otrzyma wynagrodzenia, bo jej tekst trafił do działu poradnikowego „Praca”. Na honorarium od "Echa Miasta" mogą liczyć autorzy unikalnych, newsowych materiałów. Wszyscy mogą liczyć na prestiż, na możliwość dotarcia do osób czytających gazetę w tramwaju czy w pracy; a babcia, która nie zagląda do komputera wreszcie uwierzy, że gdzieś publikujecie. Wszystkie materiały będą oznaczone naszym logo, w ten sposób promujemy także nasz serwis!

Strona Echo Miasta z materiałem naszej praktykantki. / Fot. Kamil JakubczakRedakcja Wiadomości24.pl w porozumieniu z „Echem Miasta” sugeruje redaktorom poszczególnych wydań jakie materiały z naszego serwisu mogą być brane pod uwagę. Chcemy jednak pokusić się o znalezienie koordynatorów zajmujących się kontaktami z "Echem", proponowaniem materiałów. Dlatego czekamy na zgłoszenia od Was, autorów z co najmniej 3 piórem: e-mail - redakcja@wiadomosci24.pl. Przy okazji prośba do wszystkich o uzupełnienie danych osobowych w profilu dostępnych tylko redakcji. Ułatwi to nam kontakt, np. w sprawie nadesłania zdjęć wysokiej rozdzielczości.

Mam nadzieję, że to nie koniec naszych pomysłów na współpracę z  / Fot. Wiadomości24.pl „Echem Miasta”, a Wasze materiały będą często pojawiać się "w papierze". Jakie materiały mają szansę na przedruki? Na pewno zapowiedzi oraz tzw. materiały ponadczasowe, unikalne, o walorach newsowych, oczywiście dotyczące nie tylko miast gdzie ukazuje się „Echo Miasta”. I nie tylko nadesłane z Polski!

Wciąż aktualna jest też nasza oferta sprzed roku, czyli możliwość publikowania w gazecie "Polska".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Ja zeszłym roku byłem w odwiedzinach w poznanskiej redakcji "Echo Miasta". Miła Pani redaktor naczelna jest chętna żeby dziennikarze obywatelscy mogli pisać do tej gazety:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No fajnie, że nowa współpraca:) I popieram Maćka: "dostarczyciele, cieszmy się z tego, że ktoś nas gdzieś przedrukuje!"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgłaszam: link 63282.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja napisałem, że umowa jest czasowa - do końca czerwca. Jak będzie tych materiałów dużo, wartościowych, kolejna może bīć korzystniejsza dla link Od czegoś trzeba jednak zacząć. Ale Ania jest zawodowcem więc wie o co chodzi :))
A jak o pieniążkach mowa to: link

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.04.2008 08:21

>>Powyższe ustalenia oznaczają, że za swój tekst Marta Jurczak nie otrzyma wynagrodzenia, bo jej tekst trafił do działu poradnikowego „Praca”. - Nie wiem czy to jest rozsądny deal. Pracownicy Echa dostają wierszówkę za każde słowo. A dziennikarze obywatelscy = dostarczyciele darmowej treści? Cóż za oszczędność dla gazety ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jola, przecież napisałem "(...)oczywiście dotyczące nie tylko miast gdzie ukazuje się „Echo Miasta”. I nie tylko nadesłane z Polski". A zatem Lubuszanie mają szansę się wyróżnić!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to Lubuszanie znów mają szansę się nie wyróżnić...
Ani nie zginąć. ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marcin się ostatnio z przepracowania ... jąka :) Mam rację MMarcinie? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marcin, rozwiń Ech... :) Ech nie, czy Ech tak?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ech... ech...

:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.