Facebook Google+ Twitter

Wysadzenie Sejmu protestem przeciwko arogancji władzy

Dzisiaj od rana wysłuchuję doniesień telewizyjnych o przedłużeniu tymczasowego aresztowania wobec Artura G., niedoszłego polskiego Breivika.

Przyznam, że sprawa mało co mnie interesuje, choć może powinna, bo uzmysławia nam, jacy „ludzie” żyją wśród nas i jaki los nam gotują. ale w kompletne osłupienie wprowadziła mnie wypowiedź bodaj obrońcy podejrzanego, przekonującego, że nie przedłużenie TA, tylko przyjęcie poręczenia majątkowego, byłoby wystarczającym środkiem zapobiegawczym.
Bowiem, tu cytuję z pamięci, zamach „nie miał nic z jego, to jest Artura G. poglądami politycznymi, a miał być jedynie sprzeciwem wobec arogancji władzy”.

Czyli w opinii wysokopłatnego pana mecenasa, wolno wysadzać sejmy, parlamenty, obiekty państwowe i ludzi (z tego co wiem Artur G, zamierzał zdetonować 4 tony ładunku wybuchowego, kiedy w Sejmie będzie prezydent, premier rządu i wszyscy posłowie, skupieni na debacie budżetowej). Wolno, jeśli odczujemy coś jako arogancję władzy.

Nie zgadzasz się wójtem, który jest arogancki w twoim mniemaniu, kup laskę trotylu i podłóż mu pod samochód. Albo jeszcze lepiej wysadź przedszkole, do którego prowadza dzieci. Przy okazji ukarzesz przedszkolanki, które dziećmi aroganckiego wójta się zajmują. I te wredne dzieci!

Jesteś obrażony na „aroganckiego” burmistrza, prezydenta starostę, wojewodę, wrzuć mu granat przeciwpancerny
przez okno, do domy albo do gabinetu. Jednak lepiej, gdy spowodujesz „bum” w sali sesyjnej podczas obrad, wyślesz w kosmos magistrat, gdy arogant będzie wchodził do pracy, a może też pomyślisz o wysadzeniu kościoła, do którego przybędzie na mszę.
Arogancji władzy czy też rządzących, nie pamiętam dokładnie, jak stało w górnolotnej wypowiedzi pana mecenasa, należy się przeciwstawiać. Też tak uważam!

Ale zabijać hurtowo niewinnych ludzi? Nawet, jeśli są oni posłami? Jakoś nie przekonuje mnie ta metoda. Ale w dzikim kraju, możliwi są dzicy ludzie, i dzicy prawnicy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

na razie nic mu nie udowodnili,po za wielkim szumem medialnym nie ma nic,!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Naturalnie nikt nie ma prawa wymierzać samorządnie kary. Stwierdzam jednak że zachowanie posłów w polskim parlamencie jest prowokacyjne i nie do przyjęcia. Postawy wobec innych są chamskie, obrażliwe i przekraczają wszelkie zasady kultury osobistej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.