Facebook Google+ Twitter

"Wyścig zbrojeń" w telewizji. O wiosennej ramówce

Jest marzec, a więc początek wiosny. A jak początek wiosny, to oczywiście fala nowości w telewizji. Zimna wojna rozkręciła się na dobre, więc zaprezentuję kilka „najcięższych dział”.

Jak co roku, wszystkie telewizje skupiają się na rozrywce. Nic dziwnego, bo ani produkcja, ani tym bardziej oglądanie takiego programu nie jest trudne, szczególnie dla widzów, ponieważ nie wymaga zbyt wiele myślenia. Niestety, przeciętny widz jest jak małe dziecko: jak gra i świeci, to jest fajne. To właśnie dlatego w najbliższym czasie nie będzie się można opędzić od programów typu talent-show.

W TVN znajdziemy dwa już dobrze nam znane programu rozrywkowe, czyli „X-Factor” i „You Can Dance”. W tym pierwszym mamy małą zmianę personalną. Miejsce nielubianej przez niektórych Mai Sablewskiej zajmie była wokalistka zespołu Blue Cafe, Tatiana Okupnik.

Skład programu „You Can Dance” się nie zmienił. Tak jak w ostatniej edycji program poprowadzi Patrycja Kazadi, a śmiałków oceniać będą Kinga Rusin, Agustin Egurrola i Michał Piróg. W tym sezonie nagrodą dla najlepszych będą warsztaty choreograficzne na Teneryfie.

TVP, żeby nie być gorszym, przedstawia „Bitwę na głosy” który ma konkurować z „X-Factor” TVN-u. W tej edycji młodymi talentami zajmować się będą Janusz Panasewicz, Ryszard Rynkowski, Kamil Bednarek, Natalia i Paulina Przybysz, Mezo, Edyta Górniak, Natalia Kukulska i Monika Kuszyńska. Program będzie można oglądać co sobotę o 20.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

dziekuje bardzo:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drugi tekst też niezły:) 5+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.