Facebook Google+ Twitter

Wyścigi motocyklowe w Modlinie - przedłużamy konkurs!

Już w następny weekend rusza I runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Specjalnie dla Was mamy pięć podwójnych wejściówek na cały weekend. Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania.

Bartosz Wiczyński podczas ostatnich testów na torze "Poznań" przed rundą w Modlinie. Fot. Wojciech Grzesiak / Fot. Wojciech GrzesiakW poniedziałek ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń na pierwszą rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski w Modlinie pod Warszawą.

Z racji niewielkiej ilości prawidłowych odpowiedzi postanowiliśmy przedłużyć konkurs do poniedziałku. Przypominamy, że wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania, a odpowiedzi nie trzeba szukać daleko.

1. Ile razy Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski gościły na lotnisku w Modlinie?

2. Na ilu obiektach zostaną w tym roku rozegrane Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na info[at]wgrzesiak.com (zamiast [at] należy wstawić @). Wygrywają pierwsze cztery osoby, które podadzą prawidłowe odpowiedzi. W mailu proszę także podać swoje imię, nazwisko, numer dowodu osobistego oraz numer telefonu. Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.