Facebook Google+ Twitter

Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski - konkurs zakończony!

W najbliższy weekend czekają na kibiców motocyklowe emocje. Dzięki Automobilklubowi Wielkopolski oraz Wiadomościom24.pl pięcioro szczęśliwców otrzyma darmowe wjazdówki na tę imprezę.

Fot. Wojciech Grzesiak / Fot. Wojciech GrzesiakAby wziąć udział w konkursie wystarczyło odpowiedzieć na dwa proste pytania i przesłać odpowiedzi mailem. Oczywiście pytania były związane z Wyścigowymi Motocyklowymi Mistrzostwami Polski.

W pierwszym pytaliśmy o to, który ze znanych polskich bokserów rozpoczął w tym sezonie starty w WMMP. Prawidłowa odpowiedź to C, czyli Przemysław Saleta. Jest to pierwsze starcie Przemka z torem i wyścigami motocyklowymi pomimo że na motocyklu jeździ już od wielu lat. Obecnie jeździ w klasie Pretendent i z rundy na rundę robi postępy. Oczywiście nie zabraknie go także podczas najbliższej rundy w Poznaniu.

Drugie pytanie było związane po części z Formułą 1. Zawodnikiem WMMP, który pojawia się gościnnie w studiu F1 w telewizji Polsat jest Paweł Szkopek. Niestety Paweł nadal boryka się z problemami zdrowotnymi po groźnym wypadku w Moście, w którym bardzo poważnie uszkodził lewą rękę. W związku z tym nie zobaczymy go podczas najbliższego wyścigu w Poznaniu. Honoru braci Szkopków będzie bronił Marek.

Poniżej podajemy listę zwycięzców:

Dariusz Kowalski
Kamil Niwiński
Katarzyna Krzemińska
Jan Betlej
Jarosław Iskierski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.