Facebook Google+ Twitter

Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski w Modlinie - konkurs

Już za dwa tygodnie w długi weekend majowy na lotnisku w Modlinie odbędzie się pierwsza runda polskich wyścigów motocyklowych. Mamy dla Was zaproszenia na tę imprezę.

Hubert "Rzeźnik" Tomaszewski i Jacek Grandys - WMMP Brno 2009. Fot. Wojciech Grzesiak / Fot. Wojciech GrzesiakJuż za dwa tygodnie rusza wyścigowa karuzela. Pierwsza runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski będzie rozegrana w nietypowej lokalizacji - na lotnisku w podwarszawskim Modlinie. Informacje na temat I rundy WMMP i pucharów markowych możecie przeczytać tutaj.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń na tę imprezę. Wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania.

1. Ile razy Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski gościły na lotnisku w Modlinie?

2. Na ilu obiektach zostaną w tym roku rozegrane Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na info[at]wgrzesiak.com (zamiast [at] należy wstawić @). Wygrywają pierwsze cztery osoby, które podadzą prawidłowe odpowiedzi. W mailu proszę także podać swoje imię, nazwisko, numer dowodu osobistego oraz numer telefonu. Wyniki zostaną ogłoszone w czwartek. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

Zapraszamy także na oficjalną stronę rundy w Modlinie - www.modlin2010.pl. Życzymy powodzenia!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.