Facebook Google+ Twitter

Wyskoczył jak Filip z konopi

Nie od dziś wiadomo, że można wyskoczyć jak Filip z konopi.

Mniej więcej na tej zasadzie Filip Gieleciński - nieopierzony komuszek, przewodniczący KZ SMSd (Stowarzyszenie Młodzieży Socjaldemokratycznej), urządził sobie w piątą rocznicę zbierania przez siebie podpisów pod petycją obywatelską o... zaostrzenie prawa karnego (!) hucpę polegającą na promowaniu strony koniecpzpn.pl. Wciągnął w to zagorzałych kibiców, ale także zadymiarzy i wszelkiej maści chuliganów, którzy za swój klub czy reprezentację i barwy oddaliby własne życie - jak mówią.

Tymczasem na fali negacji, zadym, bezrobocia, niesprawiedliwości społecznej, kłótni polityków i partii, nienawiści do wszystkiego i wszystkich, którzy mają inny punkt widzenia, w głowie młodego krawaciarza, nawet nie tapczanowego kibica, zrodził się pomysł, jak tu na fali buntu i bojkotu poprawić swoje zranione ambicie i zabłysnąć w środkach masowego przekazu, zyskując poklask i darmową reklamę.

Nie dziwię się prasie, telewizji, radiu. Złapią każde „gówno”, byle im rósł nakład, oglądalność odbieralność. Zawiedziony jestem faktem, że na to „gówno” dali się złapać - jak mówią o sobie -najbardziej wierni fani z nieformalnych grup. Wychowani na hasłach „J...ć PZPN”, „Zawsze i wszędzie policja j...a będzie”, „Polscy sędziowie to k...y i sprzedawczyki”, dali się wpuścić w maliny żółtodziobowi. Wystarczyło tylko hasło ”bojkot PZPN” i łby im się zagrzały. Zapomnieli, że reprezentacja na piersiach nosi Orła, a nie logo związku?!

Andrzej "Bobo" Bobowski - Król Polskich Kibiców

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.