Facebook Google+ Twitter

Wyślesz za dużo SMSów - Play zablokuje ci konto

Jeśli wyślesz za dużo smsów, Play zablokuje ci konto.

Alert24.pl / Fot. screenSieć Play, w ofercie Play Fresh na kartę przyznaje darmowe smsy, np. przy zasileniu za 30 zł klient otrzymuje 3 tysiące darmowych smsów na miesiąc do wszystkich sieci. Problem z tym, że zbyt duża ilość wysyłanych smsów powoduje zablokowanie konta. Z takim problemem spotkał się jeden z użytkowników sieci który napisał, że jego konto zostało zablokowane.

Konsultant Play poinformował użytkownika że prawdopodobnie powodem zablokowania konta jest zbyt duża liczba wysyłanych smsów. Czytelnikowi nakazano złożenie reklamacji w której musi oświadczyć że... ma dużo znajomych.

Więc po co operator daje swoim klientom darmowe smsy, skoro nie można ich wykorzystać? Nie wiadomo.

Źródło: alert24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zenon
  • Zenon
  • 30.12.2010 15:07

Mi też blokują średnio co 2 tygodnie ale wtedy kupuje nowy starter za kilkadziesiat pln. Używamy playa do wysyłania powiadomien o nowych dokumentach do naszych współpracowników.

Komentarz został ukrytyrozwiń

też mam Playa, całą kase z abo wydaje na smsy ( rozmowy mam free ) i nie zablokowali mi. Trzeba było czytać regulamin a nie się burzyć po fakcie. Został zakwalifikowany jako spamer. 95 % sieci tak robi broniąc sie przed spamem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też mam telefon w sieci Play i wysyłam naprawdę dużo smsów ze względu na prowadzoną działalność ale na szczęście mi się taka sytuacja nie przytrafiła (jak na razie) Jeżeli komuś z Was też Play zablokował konto za to że wysłaliście zbyt dużo smsów to piszcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.