Facebook Google+ Twitter

Wyślij swój stary telefon na misje

Stare telefony komórkowe nie muszą zalegać w Twoim domu czy biurze. Warto je przekazać Fundacji Salvatti.pl. Sprawne aparaty znajdują kupców na rynku wtórnym, a z tych, które nie nadają się do użycia odzyskiwane są cenne surowce.

 / Fot. archiwum Salvatti.plFundusze uzyskane w ten sposób przeznaczamy na pomoc ludziom potrzebujących pomocy w krajach misyjnych: w Afryce uczymy dzieci pisać i czytać, w Ameryce Południowej wspieramy dom dla dzieci ulicy a na Ukrainie wspomagamy rodzinny dom dziecka. Pamiętaj. Każda komórka to konkretna pomoc dla misji i ludzi ubogich w krajach misyjnych, a jednocześnie ochrona środowiska.

Interesuje nas nawet najstarszy model telefonu. Dobrze, jeśli jest sprawny i ma baterię, ale to nie jest konieczne. Jeśli to możliwe usuń dane osobiste: adresy, smsy, notatki. Przed wysłaniem zapytaj sąsiadów. Na pewno dorzucą swoje telefony. W pracy możesz postawić pudło na telefony lub zapytaj dyrektora, czy przy zakupie nowych telefonów komórkowych nie chciałby nam przekazać starych.

Pojedyncze telefony odeślij w kopercie bąbelkowej zwykłym listem na nasz adres. Przy większej ilości skontaktuj się z nami. Przyślemy kuriera lub podamy adres najbliższej pallotyńskiej placówki.

Telefony sprzedajemy na Allegro indywidualnym osobom, punktom naprawy telefonów komórkowym lub firmom zajmującym się recyklingiem sprzętu elektronicznego.

Dochód ze sprzedaży przekazujemy na cele statutowe Fundacji, szczególnie na pomoc krajom misyjnym. Zobacz nasze projekty.

--> Prześlij na adres: Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl ul. Wilcza 8, 05-091 Ząbki, woj. mazowieckie, www.salvatti.pl
--> Przynieś do nas: Sklep AMAKURU Al. Solidarności 101 00-144 Warszawa Polska t: 735 033 039 e: sklep@salvatti.pl , www.sklep.salvatti.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawa inicjatywa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.