Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7250 miejsce

Wyśmienita komedia Dwie Morgi Utrapienia

Już 22.11 (niedziela) spektakl "Dwie Morgi Utrapienia" w Teatrze Rozrywki Lutnia o godz. 16.00 i 19.00

Premiera spektaklu / Fot. Piotr RębaczMarian Kosela, samotny mężczyzna, gospodarzy na dwóch morgach gruntu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że owe dwie morgi położone są w samym centrum wielkiego miasta. Dziwnym trafem, może z racji uporu Koseli, to mikre gospodarstwo ocalało przed wywłaszczeniem. Teraz, w czasach kapitalizmu i wolnego rynku, na ten smakowity kawałek ziemi, ostrzą sobie zęby poważni inwestorzy z wielkimi pieniędzmi. I gotowi są wielkie pieniądze za te dwie morgi zapłacić ale Kosela ani myśli sprzedać. I choć syn i córka mocno na niego naciskają, gospodarz pozostaje twardy jak skała. Ziemi sprzedać nie planuje. Planuje natomiast załatwić z nimi poważne rodzinne interesy, ma swój plan i - jak się okaże - przechytrzy wszystkich.
Sztuka miała swoją premierę w Teatrze Kwadrat, w 1997 roku. Na jej podstawie powstał film "Zróbmy sobie wnuka", do którego Rębacz pisał scenariusz.

Autor: Marek Rębacz
Reżyseria: Marek Rębacz

Obsada: Katarzyna Glinka/ Magdalena Wójcik (dubl.), Andrzej Grabarczyk/Sylwester Maciejewski (dubl.), Klaudia Halejcio, Tadeusz Chudecki i Mikołaj Roznerski.

Bilety do nabycia: Kasa Teatru "Lutnia", ul. Piotrkowska 243
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00 oraz w dniu spektaklu godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia, tel. 795-036-770 email: biuro@teatrlutnia.pl

Bilety grupowe: tel. 794-759-447 mail. rezerwacje@impresariat.eu

Sprzedaż internetowa: www.teatrsmiechu.pl (bez prowizji), www.kupbilecik.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.