Facebook Google+ Twitter

Wyspiarskie przeboje na Off Festivalu 2012

Dwie wyspy i jedno ważne dla muzyki państwo - to klucz ostatnich ogłoszeń artystów, którzy między 3 a 5 sierpnia zagrają w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.

Connan Mockasin / Fot. promoPierwszy z tych zespołów to kanadyjski Ty Segall - projekt, który nawiązuje do wracającej ostatnio mocną falą... ekhm.... surf -rocka, połączonego z rock'n rollowym wyczuciem i szczyptą psychodelii, która okrasza całość i nadaje jej nieco rustykalnego uroku.
Druga grupa to Connan Mockasin, wydawany przez samego Erola Alkana. Bardziej efemeryczne, zwiewne oblicze lo-fi i psychodelii, subtelność kompozycji miesza się u niego z przedziwnym wokalem. Nie będę podejmowała karkołomnej próby porównań, spróbujcie sami.

Ostatnią rewelacją jest islandzki Retro Stefson, czyli zespół, który wybuchł jak bomba na wyspie kilka lat temu. Pamiętam zimne noce 2009 roku, kiedy to w Reykjaviku Retrosi grali ciągle w jakimś klubie - miałam więc kilka okazji poczuć na własnej skórze te eksplozję euforycznej wielogatunkowości. Piękna to będzie zabawa.

Off Festival jak co roku na początku sierpnia, tym razem między 3 a 5, w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Zapraszamy!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.