Facebook Google+ Twitter

Wystąp w clipie Outline Colour Festival 2010

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-16 17:09

W najbliższy weekend w Łodzi będzie powstawał clip promujący najdłuższy na świecie Festiwal Sztuki Graffiti. Organizatorzy Outline Colour Festival 2010 zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kręceniu teledysku w niedzielę o godz. 16.

 / Fot. OCF- Pomysł o wspólnym tworzeniu teledysku narodził się spontanicznie, a scenariusz do niego powstał w ekspresowym tempie zaledwie dwóch dni - informuje Wojciech Paszkowski dyrektor festiwalu. Ekipa filmowa będzie kręcić clip od soboty, odwiedzając miejsca w których w latach ubiegłych powstawały murale. W sobotę o 9 rozpoczną się prace w fabryce Telefunkena przy Łąkowej, ok. 12 ekipa przeniesie się na ulicę Limanowskiego 13, gdzie widnieje na budynku ogromny portret Gortata, ostatnim punktem sobotnich prac będzie odwiedzenie dziedzińca WSHE przy ulicy Pomorskiej.

Niedzielny poranek filmowcy powitają na Piotrkowskiej przy wielkim graffiti z "Łódką". Ostatnim i zarazem kulminacyjnym punktem tworzenia teledysku będzie kultowy już amfiteatr w Parku Baden - Powella. Tam o 16 wystartują zdjęcia z udziałem wszystkich obecnych, którzy wspólnie odśpiewają refren najnowszego kawałka Entera OCR 2010: "ŁDZ! OCF! Miłość do Hip Hopu nie zginie, Hollyłódź z tego słynie". - Gorąco zachęcam do przybycia i współtworzenia z nami teledysku. To jedyna i niepowtarzalna okazja do wystąpienia w clipie promującym nasz łódzki Festiwal - dodaje Wojciech Paszkowski dyrektor Outline Colour Festival. Organizatorzy zapewniają także wspólne biesiadowanie przy grillu i muzyce Hip Hop.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.