Facebook Google+ Twitter

Wystąpienie Donalda Tuska

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-14 12:05

Każda akcja ma swoją reakcję. Najlepszą reakcją jest taka, która w swoim przekazie jest symetryczna i adekwatna do akcji. Na taką zdecydowaną reakcję czekaliśmy w sprawie, która dzieli na lepszych i gorszych, na patriotów i zdrajców.

 / Fot. PPOd przeszło dwóch lat karmieni jesteśmy przez polityków i zwolenników tej partii niestworzonymi a czasami wręcz przerażająco naciąganymi historiami o zamachu, zabójstwie, zdradzie i hańbie. W ostatnim czasie, głównie w związku z drugą rocznicą katastrofy, mamy spotęgowanie tych fantasmagorii, czego kulminacją były „obchody” 10.04 Pod Pałacem Prezydenckim.

Tam nastąpiła centralna erupcja „dochodzenia” do prawdy, „uczczenia” pamięci ofiar i „refleksji” na tragedią. To już nie są kosmiczne teorie Pana Macierewicza. To już nie tylko domniemania i niewykluczanie. Kaczyński w swym jakże „ rocznicowym” wystąpieniu mówi wprost „Zostali zdradzeni o świcie, to wiemy już na pewno” Tu widać najlepiej, że czas krążenia wokół tematu zamachu dobiegł końca.

Już nie ma „ nie wykluczamy” czy „to możliwe”. Teraz jest wprost aż do bólu. I właśnie taką- do bólu szczerą- reakcję spowodował ten zenit nienawiści i pomówień. Przemówienie Donalda Tuska odniosło się wprost i dosadnie, co większość społeczeństwa (wbrew pozorom nie tylko ta związana z PO) myśli i sądzi o tego rodzaju cynicznym i wyrachowanym wykorzystywaniu narodowych tragedii i nieszczęść.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Czy wam wyznawcom teorii spiskowych wystarczy podrzucić temat żebyście powielali te bzdury? Jakie źródło ? Był Pan tam? Widział? Nie, bo po co....Wy wiecie wszystko najlepiej....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lech Chominski
  • Lech Chominski
  • 14.04.2012 12:28

Panie premierze Tusk mam pytanie jedne z wielu czy wymycie wraku T-154 to: 1-usluga,2-zlosliwosc,3-zacieranie sladow.???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.