Facebook Google+ Twitter

Wystarczy jeden SMS i...

... możesz zostać posiadaczem wszystkiego, czego chcesz. Pięknego BMW, pieniędzy - ba, nawet deszczu pieniędzy. Wystarczy tylko jeden bezpłatny SMS i... stajesz się bankrutem.

Obiecany deszcz pieniędzy spada - tylko jakby w innym kierunku.

Reklamy z wykorzystaniem czołowych twarzy TV, nakłaniają Nas do wysłania jednego bezpłatnego SMS-a, obiecując przysłowiowe "gruszki na wierzbie". Szanowani przez telewidzów popularni prezenterzy, zacierają ręce i myślą co zrobią z gażą, jaką otrzymają po skutecznym okłamaniu naiwnych.

Wyślij jeden SMS o podanej treści na odpowiedni nr, który podadzą w czasie reklamy i... możesz być pewny: zostaniesz bankrutem.

Przekonał się o tym trzydziestoletni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna wysłał SMS-a i czekał na odpowiedź. Otrzymał pytanie - odpowiedział. Potem otrzymał kilkanaście innych - choć podobnej treści - wiadomości tekstowych, na które musiał odpowiedzieć, żeby wygrać upragnioną kasę. Kiedy zwlekał z odpowiedzią otrzymywał ponaglenie typu: "Nie chcesz swej wygranej...?". Pragnął tej wygranej jak nikt inny i odpowiadał na każde pytanie. Następnego dnia zadzwonił do niego przedstawiciel operatora telefonu komórkowego (z którego wysyłał SMS-y) i poinformował go, że jeszcze dziś musi zapłacić kaucję za używanie swej "komórki", bo... wiadomościami SMS przekroczył dozwolony limit. Cóż było robić? Płacz i płać.

Odpowiadając na każdego odebranego SMS-a od organizatorów konkursu, nie liczył się bowiem z kosztami. To była nauczka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.