Facebook Google+ Twitter

Wystartował konkurs „HR Osobowość”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-26 10:55

Rozpoczęła się pierwsza edycja konkursu adresowanego do menedżerów z obszaru Human Resources - "HR Osobowość". Nagrodą główną dla laureata jest uczestnictwo w prestiżowych studiach MBA dla kadry HR.

[b]14 listopada w Grand Hotelu w Sopocie odbyła się inauguracja konkursu „HR Osobowość”, adresowanego do menedżerów z obszaru Human Resources. Konkurs potrwa od listopada 2013 r. do czerwca 2014 r., przy czym zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia 2013r. Zwycięzca konkursu „HR Osobowość” otrzyma nagrodę główną, którą jest uczestnictwo w studiach MBA dla kadry HR. Atrakcyjne nagrody czekają również na finalistów i ich pracodawców.


Udział w konkursie jest bezpłatny, a jego celem jest wyłonienie najlepszych menedżerów HR na terenie Polski północnej, oraz promocja praktyk zarządzania angażujących HR w strategiczne procesy firm. „Budowa nowego modelu współpracy w firmach, zakładającego wdrożenie spójnych działań HR oraz rozwój i doskonalenie kadr, to jeden z warunków sukcesu. Konkurs to możliwość zaprezentowania wdrożonych rozwiązań i okazja do promocji własnej HR menedżera jak i firmy, którą reprezentuje” – mówi Monika Reszko z Human Concept&Solutions, pomysłodawczyni i współorganizatorka konkursu.
„Celem naszej inicjatywy jest także wymiana doświadczeń, wyznaczanie standardów w obszarze HR jak również zwrócenie uwagi na współzależności pomiędzy poszczególnymi działami, co bezpośrednio przekłada się na wynik finansowy firmy" – dodaje Anna Ralcewicz z HR Business Solutions, współorganizatorka konkursu.

W konkursie mogą wziąć udział osoby zarządzające działem personalnym lub obszarem HR, z firm działających na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego. Konkurs składa się z trzech etapów, m.in. z testu wiedzy i gry strategicznej, a jego jurorami są eksperci z branży HR: dr Katarzyna Ramirez Cyzio, doświadczony menedżer i doradca biznesu, wykładowca akademicki; prof. Sylwiusz Retowski, dziekan Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Oddział w Sopocie, Andrzej Borczyk, główny HR Manager Microsoft Polska, oraz Andrzej Popadiuk, szkoleniowiec i doradca, przedstawiciel polskiego środowiska edukacji menedżerskiej w Brukseli.

Finałowa gala, na której przyznane zostaną nagrody dla Zwycięzcy i wszystkich finalistów odbędzie się pod koniec czerwca 2014r.

Więcej informacji, harmonogram oraz Regulamin Konkursu dostępne są na stronie
internetowej http://hrosobowosc.pl/
(Anna Foltyniak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.