Facebook Google+ Twitter

Wystartował konkurs na najlepsze blogi - Blog Roku 2011

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-15 23:28

15 grudnia wystartował konkurs na najlepsze blogi – Blog Roku 2011. Konkurs organizowany jest przez portal Onet.pl już po raz siódmy i obejmuje swoim zasięgiem całą polską blogosferę. Laureatów nagród poznamy 16 lutego 2012 roku na uroczystej gali wieńczącej konkurs.

 / Fot. Onet.plBlogi można zgłaszać do konkursu w dziesięciu kategoriach: Ja i moje życie; Profesjonalne; Polityka i społeczeństwo; Podróże i szeroki świat; Kultura; Foto video komiks; Blogi literackie; Moje zainteresowania i pasje; Absurdalne i Off-owe oraz Teen.

Formuła konkursu umożliwia głosowanie internautom, a zwycięzców wybiera jury, w którym co roku zasiadają znane osobistości ze świata kultury i mediów.

W konkursie zostanie wyłonionych 14 zwycięskich blogów: Blog Roku 2011, dwa wyróżnienia główne, 10 Najlepszych Blogów 2011 roku w 10 kategoriach tematycznych, oraz nagrodę internautów: Blog Blogerów. Tradycją stało się także przyznanie wyróżnień specjalnych dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do popularyzacji i rozwoju polskiej blogosfery.

W dotychczasowych edycjach do konkursu zostało zgłoszonych ponad 135 tys. blogów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.